Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves ivartalanított lány...

1 éves ivartalanított lány macskát, hogyan tudok rászoktatni a fésülködésre? Inkább játékos, mint bújós, hízelgős lenne.

Figyelt kérdés
Vettem egy Furminatort, ami tényleg jól kiszedi a felesleges szőrt, de ez nem marad nyugton. Játszana és zavarja is, hogy ezzel a tárggyal hozzáérek.
2011. ápr. 15. 23:10
 1/10 anonim válasza:
Rossz harisnyával simogasd meg párszor.
2011. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól mi lesz jobb? nem értem...
2011. ápr. 15. 23:16
 3/10 anonim válasza:
Kijön a szőr. Vannak macskák, akik soha nem fogják megszeretni a fésülködést. Ez egy pótmegoldás.
2011. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vettem neki fésűt, ami nagyon jól kiszedi az elhalt szőrt, kipróbáltam rajta, de nem sokáig bírta. Lakásban tartott macska és már sok ruhám szőrös, főleg az itthoniak. Ezzel a fésűvel az ő bundája is sokkal szebb lesz és nem kerül a gyomrába sok szőr, ha nyalogatja magát.
2011. ápr. 15. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyakran fésüld rövid ideig, meg fogja szokni, lehet, hogy meg is szereti.

A Furminator nagyon jó választás volt.

Kicsit eleinte legyél határozottabb és fogd meg a grabancát amikor fésülöd.

2011. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma, ahogy most melóból hazaértem nekiálltam fésülni egy kicsit (ma jutottam hozzá, netről rendeltem), és már érezhető, hogy a bundája tapintása menyire jobb. Igaz, fekete kötött pulcsiban nem a legjobb megoldás fésülni egy fehér szőrű kis dögöt. :) Örülök, hogy ilyen jó ez a fésű, nem gondoltam volna, hogy ennyire nem átverés. :)

Tényleg az lesz a legjobb megoldás, hogy többször kicsit fésülöm. Régen volt egy perzsám, az jobban tűrte, csak a lába közénél nem bírta annyira.

2011. ápr. 15. 23:39
 7/10 anonim válasza:
Pedig ha jól csinálod... :-D :-D :-D
2011. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg etetés közben csináld, vagy adogass közben neki kisebb falatokat. Volt cicánk, amelyik sehogy sem akarta megszokni a fésülést és folyton kapkodott utána, harapott rúgott játszani akart. Így bírtuk csak megfésülni.


De egyébként lehet, hogy ha sokszor kicsit fésülöd megszokja vagy ha nyugodtan fekszik, pihen kicsit fésüld át, ahol eléred. Pl. csak a combját, hátsó lábát vagy az oldalát.

2011. ápr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és a 23:16-tól kérdezem, hogy miért, nála bevált?

Habár jobb nem tudni, hogy ő mit szokott magának dugni és hová.

2011. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is izeg mozog ,dorombol és fetreng fésülködés közben,azért ha sűrűn fésülöd így is jó sok szőrtől tudsz megszabadulni.Azt nem értem aki ilyen hülye válaszokat ad az azt hiszi poénos?
2011. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!