Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat készíthetek...

Milyen játékokat készíthetek házilag a macskámnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kindertojás belsejébe kis zörgő dolgokat teszel.

Ilyet varrhatsz kis pamutlabdába vagy plüssfigurába is.

2011. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cicapecát. Imádják! Egy hosszabb, vékony fadarab (lehet műanyag is) végére kötsz egy madzagot, arra pedig valami apró játékot, amit pofozgathat. Ezzel jól ki is fáraszthatod :))
2011. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 19. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem játék ugyan,de én dobozokból emeletes házikót csináltam,igy a magasles élmény is megvan,s van jó bújó helyük.Meg aztán imádnak benne megfeküdni vagy éppen eljátszanak benne egymással:)
2011. ápr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a legegyszerűbb cicajáték a alufóliából gyúrt golyó... az én cicáim imádják pofozgatni...
2011. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém eljátszik bármilyen sima zsinórral, ha lóbálom neki, pattogós labdával, szivacs teniszlabdával, dióval, mogyoróval (héjastul, mert amúgy megeszi:D).
2011. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak cicáim, el sem hiszed milyen egyszerű dolgokkal foglalják le magukat :)

Pl.: parafadugó; kis pattogós gumilabda; bármi ami gurul és akkora hogy nem nyeli le. vastagabb szalagokaz húzhatsz előtte; ha meg szeretsz kézimunkázni akkor varj neki egy kisegeret :) vagy ha nem vgy otthon és azt szeretnéd hogy ne unatkozzon a cicus egy sima székre köss fel szalagot, vagy vannak a golfpályán olyan gyakorló labdák amik lyukacsosaak, ezti s zinte bármit :) egyszerű megoldás ha az ajtó kilincsére felkötsz egy cipőfűzőt és a végére kötsz valamit, pl. nagy gombokat.

2011. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én régebben olyat csináltam,hogy egy papírlapot,vagy mér megunt újság lapját összegyűrtem és azt oda gurítottam a cicának,imádta <3 :) . Meg olyat is csináltam,hogy azt amit az előbb leírtam egy madzagra kötöttem és huzigáltam,azzal is elvoltunk :P .
2011. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jó ötletek :D
2011. ápr. 29. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!