Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehetne beszerezni...

Honnan lehetne beszerezni ilyen cicát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 20. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem csak sima kiscicák pohárbagyömöszölve?
2011. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt van a tenyésztők listája, sztem jó drága lehet

2011. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet h sima házimacsok cirmos bundával :P de lehet h brit macsekok azok pedig jó drágák :S
2011. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet,SEHOL.Ezek csak reklám macsekok,meg amúgy is nagyon kicsik,és szerintem neked csak azért kell ilyen mert látsz egy képet róluk ahol nagyon aranosan vannak beállítva :// amúgy meg nemcsak akkor kell szeretni őket amikor ilyen picik és aranyosak!
2011. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy van cicám, ezeket a macskákat a tv-ban láttam az animal planeten, valami macskás műsorban, és érdekelne a fajtájuk, mert ezek nem sima cicák, hanem valami olyan fajta, ami mindig ilyen kicsi marad.
2011. ápr. 20. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Pici marad?Óhóó ez engem is érdekelne.

Neem amúgy van egy naagy fekete nőőstény cicám 7 évess imááádom :)))

de azért érdekel :P

20/L

Üdv.

2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szingapúri macskákra gondolsz. Testfelépítésük természetesen megváltozik, de kifejletten sem többek 2-3 kilónál, elég pici cicák.

Itt találsz infókat:

[link]

2011. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
British Shorthair a fajtája...Elég drágák...
2011. ápr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban szingapúri a fajta neve amire gondolsz, de azok is felnőnek, olyan macska NINCS ami örökké kiscicának néz ki.

Ezek a képen meg nem szingapúriak, hanem valószínűleg tényleg brit rövidszőrűek.

Fajtiszta macskát tenyésztőtől lehet beszerezni, az áruk 80-120E ft között mozog. Persze expressen, meg innen-onnan, szaporítótól már megkapod 20-30E-ért is, de azok nem is biztos hogy fajtiszták, mivel törzskönyvet nem adnak, ellenben több mint valószínű hogy egészségügyi problémáik lesznek aminek kapcsán súlyos tízezreket fogsz az állatorvosnál hagyni, ha ilyen helyről szerzel be macskát.

2011. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!