Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskám fülével?

Mit csináljak a macskám fülével?

Figyelt kérdés
Van egy hófehér cicám akit eredetileg lakásban tartunk csak mindig ki megy az udvarra és csak este jön be. Régen is voltak cicáink és amelyiknek fehér volt a füle annak mindig leégett és sebes lett és begennyesedett (ők teljesen kinti cicák voltak és igazából szinte csak kajálni jöttek haza és nem tudtuk volna elvinni őket állatorvoshoz vagy ilyesmi). Szóval mit csináljak, hogy neki ne égjen le a naptól úgy a füle? Nincs valami krém erre vagy ilyesmi? és ha van akkor hol lehet venni?
2011. ápr. 20. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost.

Ugyan nem értem miért ne lehetne egy kinti cicát orvoshoz vinni, az enyémek is kintiek,mégis elmegyünk oltásért, ivartalanításra, kezelésre....)

2011. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Különben azért nem vittük őket sem ivartalanítani se semmi mert nem is a mi macskáink voltak igazából, csak etettük őket és ennyi. Régen találtunk egy nőstény macskát és annak a kölykei voltak. Nem álltunk olyan jól anyagilag, hogy minden kóbor macskát amelyik a kaja miatt odaszokik hozzánk elvigyünk ivartalanítani.
2011. ápr. 20. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kivakarja? Mert az enyém is ilyen, pedig nem bolhás.. Én nem tudok vele mit csinálni.
2011. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dzseni100 ***** válasza:
szia erre van cicaszőrfesték de az a baj hogy attól szűrke-fekete lessz nekünk feketék a cicáink de ezt tudom
2011. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!