Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szépek a teknőctarka macskák?

Szépek a teknőctarka macskák?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek:

[link]

Az enyém is majdnem ugyanígy néz ki,csak a pofiján, és a lábán, ahol ennek vörös, ott neki vörös, és fehér.


2011. ápr. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban ez a "kutyulék" szín tetszik. Talán még tetszetősebb pár fehér jeggyel.

És ez a cica alkatilag is bejön. Nem túlzottan tetszenek a sziámi jellegű vékony fejű, gebe cicák.

2011. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem félperzsa van, elég hosszú a szőre, közelről pedig hullámos, mintha kreppelve lenne. a képen látható cicáénál kicsivel hosszabb.
2011. ápr. 21. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapvető hogy minden cica szép.:) De nekem személy szerint jobban tetszenek a kevésbé tarka cicusok, nekem van egy egyöntetű szürke és egy vörös cirmos.:)
2011. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mindegyik szép. :)Gyerekkoromtól sokféle macskám volt, most van egy teknőc, mert nagyon szerettem volna.
2011. ápr. 21. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mint az embereknél így a cicáknál is nem elsősorban a külsőt kell nézni.Én máskor egy olyan cicát hoztam el a menhelyről hogy már majdnem elaltatták mert mindenki azt mondta hogy csúnya ,de mikor én megláttam azokat a nagy játékra való szemeit tudtam hogy az enyém és idővel nagyon megszerettem azt a tarka barka színét.Azóta ő az én pici kislányom és imádom :)
2011. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a teknőctarkákat, nekem is az van :) Lábán meg a nózijánál van benne fehér is, meg a farka hegye is fehér :)
2011. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2020. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!