Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a kiscicám?

Miért csinálja ezt a kiscicám?

Figyelt kérdés

Nemrég elmentem fürdeni, addig a cicám aludt.Véletlenül nem engedtem ki a vizet, és amíg öltöztem addig megmártózott benne:S most tiszta víz volt, elővettem a törölközőjét és megtörölgettem VOLNA, ha nem fúj.Elkezdett rám fújni, és csak néz előre.Nem kell neki a kedvenc ennivalója és tej sem.Miért?:'(

Remélem nem lesz baja, mert én felkötöm magam a meggyfára:D:(


2011. ápr. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom megijedt hogy beleesett a vízbe, lehet eddig megszokta hogy üres a kád, most is beleugrott csak víz volt benne...szerintem most még megnyugszik ne piszkáld, nem fog megfázni a lakásban, megszárad.
2011. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!=)
2011. ápr. 21. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
az én cicám meg önszántából beleugrik a fürdőkádba ha víz van benne... persze én alapból kiszedem nem kell hogy tiszta víz legyen, aztán meg mindenfelé mászkál ahol konektorok vannak
2011. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak megijedt, ilyenkor hagyni kell...
2011. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!