Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One kölyök (1-12...

Purina One kölyök (1-12 hónapos korig való) macska száraz táppal mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

És légyszi tudnátok alutasakosat kölyöknek valót ajánlani jó minőségűt? Ne Whiskast, Friskiest stb... olyat amiben tényleg van valamennyi hús és megfelelő tápanyag egy kölyök macska számára.


És még lenne egy kérdésem! Van egy nagyobb cica is, és ha beleeszik a kölyök száraz eledelébe nem hízik el mert azoknak nagyobb a tápanyag tartalmuk.


A válaszaitokat nagyon köszönöm!! :)


2011. ápr. 21. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A purina szerintem jó, alutasakosat nem tudok. A gourmet-t is ajánlotta az állatorvosom. Vehetsz viszont kölyökmacskáknak a vizükbe csepegtethető vitamincseppet, én egyszer vettem, mert nagyon beteges kis satnya macskám volt, és gyönyörűen megerősödött. Hogy attól-e, azt nem tudom, de a tapasztalatom mindenesetre pozitív :)
2011. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2011. ápr. 21. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. ha az acanát nagy kiszerelésben megveszed pl.7kg, árban ugyanúgy jössz ki mint a Purina One-al (én is ezt etettem egy ideig) és sokkal jobb minőségűt kap a cicád. Báár nem tudom mennyi idős a cica, picinek még kicsit nagy lenne a tápszemcséje, mert kicsit nagyobb mint a Junior tápoké. De az összes fajta bármely életszakaszára ajánlják.

[link]

2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm a válaszod!:) Majd megnézem a tápot!
2011. ápr. 23. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 2 felnőtt cicámnak is szoktam időközönként Purina One Juniort venni, és nem híznak el, viszont nagyon jól néznek ki tőle.
2014. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!