Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok netről rendelni...

Szoktatok netről rendelni táplálékkiegészítőket (ilyen immunerősítőkre, mozgásszervre ható kiegészítőkre, fizikai aktivitást segítő kiegészítőkre gondolok) idős macskák részére?

Figyelt kérdés
És ha igen milyet? Hatásos volt? Van vmi bevált táplálékkiegészítő amit esetleg rendszeresen vagy különböző időközönként adtok neki? Hol lehet kapni olyant? Fontos lenne :) A válaszokat előr is köszönöm ;)
2011. ápr. 22. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem rendelek internetről,mert mindent belekeverhetnek.Úgy emlékszem,hogy valaki már rendelt internetről és nagyon drága volt meg roszul lett a cicája.Szerintem kérdezd meg az állatorvosodat mert ő mindig tud neked segíteni és megtudja mondani,hogy mi a legmegfelelőbb a cicusodnak.

DE viszatérve a kérdésre nem ajánlanám,Bár lehet,hogy valaki pont az elenkezőjét mondja majd neked.

REMÉLEM tudtam neked segíteni,bár NEM hiszem!

2011. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kérd ki orvos tanácsát .
2011. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!! Rendben, megpróbálok konzultálni erről az orvossal bár elég érdekes jellem, de a macskuszom egészsége a legfontosabb :D:);) Várom a további válaszokat hha esetleg vkinek van jó vagy rossz tapasztalata meg ilyenek :)
2011. ápr. 25. 07:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ritkán macska béres cseppet adunk neki -ami elég jónak bizonyult mert mindig aktívabb, jókedvűbb és még az étvágya is fokozódik ilyenkor csak mifelénk elég drága- meg LAVETes multivitamint, csak már kicsit idős cica (17 éves) de a korához képest még mindig igen aktív (nem biztos h elhinném h 17 éves ha nem én lennék a gazdája :D) -panelbe lakunk és le akar menni sétálni állandóan meg ilyenek- csak néha a menésén látszik már h megterheli a nagyobb mozgás meg ilyenek olyankor olyan reumás a menése ezért gondoltam h vmi mozgássszervre ható táplálékkiegészítőt adnék neki ami kifejezetten idős macskák számára van, segíti a szervezet öregedési folyamatokhoz való alkalmazkodását meg ilyenek (2 ilyet találtam aminek az ára is tűrhető: 1. Geriatr-UM Cat tabletta 45x , 2. Complet Cat Senior tabletta 45x macskáknak) . De gondoltam vki hátha szokott adni vmit az idős cicájának ami bevált de akk megfogadom a tanácsotokat, inkább adok neki olyat amitől nem volt baja sőőt vagy ha újat adnék neki akk megbeszélem az orvossal! ;):D
2011. ápr. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!