Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen sovány a macskám?

Miért ilyen sovány a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám egynap kétszer kap enni reggel és este meg napközbe is ha van valami maradék(bőrke vagy zsíros húsdarab).Midig annyit adok neki amennyit meg is eszik.De akkor miért ilyen sovány?
2011. ápr. 22. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mindig ilyen volt, vagy lefogyott?
2011. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tavaly az én cicám hirtelen nagyon lefogyott, hányt, hasmenése volt. aztán később váladékos lett a szeme is. a doki szerint valami olyat vett amitől egy fertőzést szedett össze. (kint kóborol) kapott antibiotikumot és féreghajtót, infúziót és 2hét alatt meggyógyult. már újra 4,5kg :)
2011. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kisebb korába amikor még tejet is adtam neki akkor kövérebb volt de most már 8 hónapos és már nincs neki hasa,nem mintha nem lenne baj de az se jó,hogy ilyen sovány.
2011. ápr. 22. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet férges is, vagy valami betegség ami fogyást eredményezhet..
2011. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az enyém is vékony alkat, de ő ilyen, sztem nincs 3 kiló, vagy max. annyi. kb 7 hónapos lány, picike is, de nem kórosan sovány, az látszik, csak olyan vékonyka.

sztem nem feltétlen betegség van a dolog hátterében, kivéve ha drasztikusan lefogyott, vagy egészségtelenül vékony.

2011. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
állatorvostól v állatpatikában vegyél neki féregirtót
2011. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kandúrok tavasztól-őszig sokat csavarognak, mozognak ilyenkor lefogynak. Ősztől majd visszaszedi a kalóriát.
2011. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mien nemű?

Mert ha fiú könnyű lehet , hogy pározott olyankor a macskák nagy része ige lesoványodik.De férges is lehet mondjuk az nálunk a cicámnál úgy jelentkezett hogy ment a hasa.

2011. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kandúrka,de még enm ivarérett biztos,hogy nem párzott.
2011. ápr. 23. 09:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú az én macskámról tnap derült ki hogy férges. Ő is nagyon soványka lett pedig előtte jóerőben volt. Mindenképp vegyél féreghajtót és tuszkold bele valahogy.
2011. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!