Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem őket? Hogyan?

Mivel etessem őket? Hogyan?

Figyelt kérdés
az anyamacskám elkóborolt. sajnos nem jött vissza :( hagyott itt nekünk 5 másfél hetes külyköt. nem tudjuk máshoz vinni öket. hogyan és mivel etessük őket? Segítsetek!
2011. ápr. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2 éve találtam egy dobozban kilökve két pici macskát, hazahoztam őket és cumisüvegből etettem naponta többször, mikor elég nagyok lettek pedig konzerv, száraz táp, húsok...de egy állatorvost nyugodtan kérdezz meg, lehet kapni ilyen anyatej potlékokat stb..
2011. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cumisüvesgből, vaalmi tápszerrel
2011. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kecske tej is nagyon megfelel a célnak,azonkívűl melegen kell őket tartani .Tegyél a dobozukba a rongyok alá melegvizes üveget,ha a mama teljesen magára hagyta őket ilyen kicsi korban még üríteni sem tudnak egyedül,kis melegvizes vattával finoman törölgetni kell a feneküket és a nemiszervük környékét.Normális esetben a mamacica a nyelvével nyalogatja ezeket a helyeket ezzel ingerli őket hogy tudjanak pisilni-kakilni,ezt kell neked a vattával utánoznod.
2011. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
viszont ha tejet adsz neki egy kis vízzel fel kell hígítani mert az anyamacska teje nincs annyira zsíros mint mondjuk egy kecskéjé.
2011. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha van otthon fecskendőd akkor azzal.
2011. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 24. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez fontos:

[link]

2011. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!