Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfelejtette mire való az...

Elfelejtette mire való az alom? O. O Komolyan nem értem mi a baja. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy kandúr cicám,hónap végén lesz 1 éves.Tökéletesen szobatiszta volt úgy kb. fél éves koráig.Azóta olyanokat látok,hogy megy az alomba,elvégzi a nagydolgát,majd odamegy a cipős szekrényre és lepisili a cipőket,vagy valamilyen más eldugott helyre megy.Még akkor is,ha egy órája lett kicserélve az alom.(nem jelöl,hanem szó szerint odapisil)És ezt egyre sűrűbben csinálja :/

2-3 napon felmosom a padlót,van higított hypo-nk,azzal is be szoktam fújni az "érintett" területeket,semmi sem segít.

Amint összegyűlik rá a pénz viszem ivartalaníttatni,az megoldaná a dolgot?

Előre is köszi a válaszokat!

17/L


2011. ápr. 24. 22:22
 1/8 A kérdező kommentje:
2-3 naponta*
2011. ápr. 24. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jelöl. ezt sohase fogja alomba csinálni. ivartalanítás segíthet de van olyan hogy ha ez egyszer elindul akkor utána is folytatni fogja.
2011. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Marha fontos körülmény, hogy egy 17 éves pasi kérdezi mindezt :D

Amúgy a fene tudja, valószínűleg ő ilyen bénán jelöl. Elég direkt viselkedésnek tűnik. Vagy csak bosszantani akar, a fene tudja, a macskákon nehéz kiigazodni :D

2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 éves lány, sorry :)
2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de láttam már jelölni és az nem ugyanaz :/ vagy van amikor csak "odaspriccel" valahova,meg van amikor tócsát hagy maga után és mindkettő jelölés? :S
2011. ápr. 24. 22:32
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a bosszantás az sikerült xD
2011. ápr. 24. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez jelölés. Már réges régen ki kellett volna ivartalanítani a cicát, 6-8 hónapos kora között. Kérdés hogy miért nem tettétek.. Minnél tovább húzzátok az ivartalanítást, annál kevésbé valószínű hogy abba fogja hagyni a jelölést. Úgyhogy kapkodjátok magatokat szerintem...
2011. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért nem tettük,mert (ki fogtok röhögni) az előző gazdája 100%-osan biztosított minket arról,hogy a macsek lány.Mi barmok,meg elhittük ^^" Persze akkor is lett volna ivartalanítva,ha lány,de így a szagok miatt meg még sürgősebb.

Viszont a pénzt nekem kell rá összegyűjtenem,mert a szüleim nem állnak úgy anyagilag,hogy megtehessék.(erre vonatkozóan nem szeretnék oltogatásokat olvasni.légyszi)

Szóval,lassan,de biztosan összejön a dolog :)

2011. ápr. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!