Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem sikerült neki...

Miért nem sikerült neki felugrani?

Figyelt kérdés

tegnap éjjel a cicám (ivartalanított lány, kb 7 hónapos)megpróbált felugrani a mosdó szélére, ahova mindig szokott. először olyan furán nekikészült, leguggolt, helyezkedett, kicsit hátrafele ment, aztán mégse ugrott fel, mint aki hirtelen meggondolta magát. aztán mégis megpróbálta, de nem sikerült neki, a mosdó szélén kellett megkapaszkodnia, aztán felhúzta magát. sosem fordult még ez elő.

lehet h azért volt, mert kb fél perccel előtte keltettem fel, és még kába volt az alvásól?


plusz csatolnék még egy kérdést: azért kergetik, meg bántják őt a környékbeli macskák, mert ő még fiatalabb, illetve kicsi, vékony testalkatú?


2011. ápr. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

azért kergetik mert idegen nekik.


a felugrás az lehet azért van mert kába volt, de lehet azért mert meggondolta magát de aztán mégis ugrott és nem volt jól kimérve. ilyen előfordul, nem kell aggódni a macskák talpra esnek.

2011. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azért aggódtam,h. leesik, mert nem volt magasan, hanem h hátha ez vmi betegség jele,h. romlott az egyensúly érzéke. bár valószínűleg csak az álmosság miatt volt, amúgy nem figyeltem meg rajta.
2011. ápr. 25. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogy betegséd van mikor egy kicsit benézik a távot és nem sikerül és lehet az is hogy fáradt volt és azért enm sikerült de tuti hogy enm beteg.
2011. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi. lehet kicsit túl sokat aggódom érte.
2011. ápr. 25. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem betegség, csak elnézte. Elszámolta magát :)

Szerintem azért kergetik, mert 1részt idegen másrészt ivartalanított. Az ivartalanított cicáknak a legkisebb a felségterületük és ők állnak a rangsor alján is, úgyhogy sokszor kapják az ívet. Sajnos ez ilyen... :S

2011. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!