Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhesség alatt lehet ivartala...

Vemhesség alatt lehet ivartalanítani cicust?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%
ha tudod hol metszőolló
2011. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Ebben az esetben akkor nem születnek meg a kiscicák. Ami lehet, hogy jobb is.
2011. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (Nem voltam benne teljesen biztos, de most már megnyugodtam.)
2011. ápr. 27. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyébként orvosa válogatja.. valaki nem vállalja. De ha nem egy-két hét van a fialásig, akkor a nagy többség elvállalja.
2011. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sziaszok! Javaslok a jövőben fogamzássgátló tablettát adni a cicáknak. Állatorvos kiírja a receptet. Provera a gyógyszer neve, heti 1 tabletta mindig ugyanazon a napon. Az én cicáim 3 éve szedik, nem fialnak és nincs tőle bajuk.
2011. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tedd meg, és kiderül :)
2011. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10:06-nak majd lesz.

Sajnos egyre több (lassan minden héten van) egy macska akit méhdaganat miatt műtűnk. Mind tablettát szedett. Régen a méhdaganat nem volt jellemző,először emlődaganat jelentkezett,amit könnyebb is észrevenni. Sajnos a méhdaganatot nehéz és sokszor késő.

Nem értem a húzodózást az ivartalanítástól.

Ha egy macska tenyészállat és szedi egy fél évig,az rendben van. De az orvostól is nagy felelőtlenség felírni éveken keresztül.

hatalmas adag hormon van benne.

2011. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme a fogamzásgátlónak egy macskánál. Simán ivartalanítani kell, azt egyszer kell kifizetni, a cica felgyógyul, megerősödik és utána soha többet nem lesz ilyesmire gond! Az én lány cicám vemhes volt, amikor teljesen ki kellett pakolni, azóta már 15 éves és nagyon jó formában van!
2011. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az én cicám gennyes méhgyulladást kapott a fogamzásgátlótól, ivartalaníttattuk, de mivel nagyobbat kellett vágni (hogy a méhét is kivegyék) lassabban épült fel.
2011. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!