Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiherélni a cicát (szakértők...

Kiherélni a cicát (szakértők vállaszoljanak, vagy aki tapasztalt ilyenbe, köszönöm)?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kiscicát ajándékba,fiú cica...Tömbházban lakom,hallottam hogy ha nem akarom hogy párosuljon akkor ki kell heréltetni,vagy valami ilyesmi...Ezt mennyi idős kortól?És kb mennyibe kerül?
2011. ápr. 28. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém 10 hónapos volt mikor műtötték ,,és 10000Ft-ba került.
2011. ápr. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

6 hónapos korától bármikor lehet, és panelcicánál kifejezetten ajánlott minél előbb.ivarérett korában elkezd jelölni, és akkor oda az összes bútor.

nálunk a kandúrkák ivartalanítása 7-8 ezer ft. körül van.

pár perces műtét kábításban, és cica szinte észre sem veszi.másnap már vidáman játszik.

üdv- 5 cicás-

2011. ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyit még hozzátennék hogy sürgősen szerezzetek be valami jó szakkönyvet, mert látszik hogy nem sokat konyítotok a macskatartáshoz, a tudatlanság pedig életveszélyes is lehet, egy életért feleltek, ezt ne feledjétek!
2011. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
10 körül van nálunk is és csináltasd mielőtt jelölni kezdene,tehát 6 hónapos kor körül. akkor rá sem szokik.
2011. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A mi cicánkat 6-7 hónaposan herélték ki,néha adnak akciókat is!Szerintem sokkal jobb,mert nem mászkál el,ugyanolyan kedves, nem verekedik össze más kandúrokkal,és az butaság,hogy dagibb lesz tőle,mert vannak olyan gazdák,akik eleve hizlalják a cicáikat!
2011. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

nálunk vidéki kisvárosban nőstény cica ivartalanítása 8ezer, úgyh. a kandúré még pár ezressel olcsóbb.

és igen, ivartalanítani kell, fontos!

2011. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Én igazából tömbházban tuti nem azért ivartalanítanám a kandúrt,hogy ne csinálja fel más cicáját,mert ha csak benn tartod, akkor hát mégis hogy?:D Sokkal inkább a jelölgetés miatt, iszonyat büdös... Úgyhogy nem biztos,hogy azt meg akarod várni:) Egy olyan féléves kortól már simán viheted, de a doki úgyis mondja majd (gondolom azért elviszed dokihoz, ha még nincsenek oltásai).

Egyébként városfüggő,hogy mennyibe kerül, Pesten a legdrágább (pl. nálunk 3-5ezerbe kerülne, Pesten duplája).

2011. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
A mi panelcicánkat anno 2 évesen ivartalanítottuk, miután kiesett a negyedikről csajok után kujtorogva. Szóval mindenképpen ajánlott, bár egyedül nyilván nem fog szaporodni a lakásba bezárva, de mindenki életét megkönnyítitek vele.
2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell megvárni a 6 hónapos kort! Ha eléri az 1 kilót, nyugodtan viheted műtétre. Ha Pesten laksz, ezt a dokit ajánlom, az árai is nagyon jók:


[link]


Itt pedig az ivartalanítás ideális időpontjáról ír:


[link]

[link]

2011. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is most viszem majd a cicámat kb fél éves! Készülj fel rá h a műtét előtt 12 órával nem ehet és 6 órával nem ihat. Ez tuti kellemetlen lesz és ráadásul felér egy kisebb kínzással, úh készülj fel lelkileg egy kis hisztire sztem, de utána aztán már ehet ha magához tért
2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!