Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom miért csinálja ezt...

Nem tudom miért csinálja ezt a macskám, de hetek óta szinte minden este az egyik ágyunkra pisil illetve előtte (mi csak úgy hívjuk, hogy tésztagyúrás) szertartást csinál és közben dorombol. Különben 8 hónapos a macskám, benti cica!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kandúr? Volt ivartalaníttatva? Mert ha nem, akkor kb. most válik ivaréretté, és kandúrkáknak szokásuk pisivel jelölgetni.
2011. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez az ivarérettség. Ivartalanítsátok minél előbb, mert jelölgetni fog mindenhová...
2011. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi kandúrunk is mindenhova pisilt, azzal jelölte a területét.... ha benti cica akkor nincs más mint az ivartalanítás. Vagy éltek a hugyszagba.
2011. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elkezdett jelölni

Minél gyorsabban ivartalanítás amíg nem késő

2011. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen már ivartalanítva van!Kislány, és mégis csak egy helyre pisil minden este!Tipp?Segítsetek!Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. ápr. 28. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Tisztítsátok ki nagyon alaposan azt az ágyat (akár takarító géppel), hogy semmiképpen ne lehessen érezni a pisi szagot. Majd fújjátok be egy ideig minden nap (lehetőleg az előtt az idő előtt, hogy elkezdené a szertartást) valami dezodorral. Az ilyen erős szagokat nem szeretik, el fog onnan szokni egy idő után. És baromira figyeljetek oda, hogy az alom tiszta legyen! Naponta kétszer legalább takarítsátok ki!
2011. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lány cicák akkor pisilnek máshova mint az almuk, ha valami érdekes szagot éreznek. Próbáljátok meg a területet megtisztítani és citrusos szagot permetezni oda- azt utáljkák. A tésztagyúrás az jó!!!! Nekem is csinálja a macsekom. A boldogság és az elégedettség jele. Ezt a mozdulatsort csinálta amikor még szopott. Szóval biztonságban érzi magát :)
2011. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom,mert imádjuk ettől függetlenül!
2011. máj. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!