Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Honnan tudhatom ha a...

S. O. S. Honnan tudhatom ha a macskám fialni akar?

Figyelt kérdés
Van 2 lány macskám és vemhesek, de az egyiknek nagy a hasa már, most egy 20 perce, jön utánunk, beszélünk hozzá akkor nyávag egyet, dörzsölődik , dorombol, és amikor legugolok kétlábra áll hogy vegyem fel, amikor felveszem olyankor bújik a ruhám alá és menetel.
2011. ápr. 28. 18:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kedves cica, de ennyire nem szokott kedveskedni . :)
2011. ápr. 28. 18:44
 2/16 anonim ***** válasza:

Minek elletitek őket??? Áh... mindegy is, ismét kiakadtam.

Amúgy hagyjátok békén, ő/ők tudni fogja mit kell tennie.

Szépen majd kiválasztanak maguknak egy nyugodt helyet, ahol megszületnek a kicsik.


Amúgy mit fogtok az utódokkal csinálni?

2011. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyet meghagyunk magunknak , a többit pedig a rokonok fogadják örökbe.
2011. ápr. 28. 18:47
 4/16 anonim ***** válasza:
hát reméljük úgy lesz. De el kellene gondolkozni az ivartalanításon, nem csak az utódok miatt, hanem sok egyéb betegség miatt is
2011. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A mi lány cicánk mikor vemhessége vége-felé járt, akkor már láttuk rajta, hogy nagyon keresgél. Keresi, hogy hol hozza majd világra a kölykeit. Aztán aznap már nem evett egy falatot se, csak odajött a kajásához. Legalábbis ha este születtek a kicsik, akkor a vacsit már csak megszagulta.
2011. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Khm. Egy macskának jót tesz, ha egyszer szoptatással, mindennel együtt végigvisz egy terhességet. Csökken a méhnyakrákra, emlőrákra való hajlama.


Hogy ne legyen off:


Ha terhes, akkor elkezd búvóhelyet keresni, ahol világra hozhatja a kicsinyeit. Ösztönösen tudja, hogy mit kell tennie.

2011. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekünk is vemhes a cicánk, már eléggé a végén jár. neki is volt egy ilyen "jellem" változása, ő nagyon játékos lett, pedig eddig egész nap feküdt és aludt, de most egyfolytában futkározik, és hív játszani.

mi csináltunk neki helyet, ahol szül szereti, már abban is alszik. szerintem oda fog rohanni rögtön. majd írd le ha szül:)


amúgy szerintem egyik macska gazdája se szeretné hogy a cicája terhes legyen mert sok veszéllyel jár, de nem tud ellene tenni semmit. és az ivartalanás falun azt hiszem nem nagyon éri meg, mivel nem túl hosszú életűek a cicák, mert sok baleset történhet velük utak közelében például.

de ennyit erről.

2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ezt csinálta. Egy idő után rájöttem, hogy azt akarja, hogy legyek ott. Csináltam neki egy dobozban helyet és leültem mellé (amíg elmentem folyamatosan követett). Én közben tanultam (másnap érettségi volt) és egyszer csak azt vettem észre, hogy bújik ki a pici.:)
2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ládát kibéleltünk egy pokróccal, és betettük az alvóhelyükhöz, és belefeküdt, abban alszik.
2011. ápr. 28. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha még mindig követni fog, igényli a jelenléted, akkor tedd meg neki, hogy ott maradsz vele, míg leellik. Biztos van rá oka. Az én cicámnak is volt. Nem volt teje. Ha nem vagyok akkor mellett akkor elpusztultak volna a kicsik, de így tápszerrel tudtam etetni őket. Így legalább látni fogod, hogy minden rendben van-e.
2011. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!