Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen eszözzel lehet macskasz...

Milyen eszözzel lehet macskaszőrt ruháról, bútorról hatékonyan eltávolítani?

Figyelt kérdés
Egy kutyám, és három cicám van.A cicák mindenhová fölugranak, bebújnak és persze "szőröznek".
2007. jún. 21. 10:36
 1/7 anonim válasza:
100%
vizes ronggyal ruhakefevel hatekonyan el lehet tavolitani a macska illetve kutyaszorcsomokat!
2007. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehet kapni a doltokba egy hengerszeru valamit ami be van vonva ragados anyaggal.Direkt erre a szelra.Azt vegig gorgeted es arra ratapadnak a szorok.
2007. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Olcsó megoldás: széles ragasztószalaggal (cellux) könnyedén eltávolíthatóak a szőrök. Praktikus, ha körbetekered vele a kézfejed, és egyszerű "tapicskoló" mozdulatokkal próbálkozol.
2007. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon macerás dolog!Két hosszúszőrű macskám volt,és a porszívót szinte sosem raktam el.A bútor és a ruha "szőrtelenítésére" nekem legjobban az a kefe vált be amit már itthon is lehet kapni.Piros bársonyszerű anyaggal van bevonva a keferész.Naponta kell porszívózni, mert a szőr a levegőben is jelen van,és az állatokat is rendszeresen kefélni kell.Csak így lehet "szőrmentesen" élni.
2007. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A ragasztószalag is jó dolog, de ha a napi költséget nézem, hosszútávon elég költséges.
2007. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy tokból kinyithatós hengeres "szőrszedőm" van, amely ragadós műanyaggal van bevonva.miután kész vagyunk, s már nem tapad, leöblítem, és újra tapad. praktikus, nem?
2007. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mágikus tisztító nevű eszközt vettem a Vaterán, de van egy webáruház is. Nagyon jól kiszedi a szőrt minden ruhából, textilből, kárpitból. Pedig 3 cicám és 2 kutyám van.
2008. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!