Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet még segíteni a...

Hogy lehet még segíteni a cicám fülén?

Figyelt kérdés

Mindig vakarja , állatorvos azt mondta atkás, adott rá fülcseppet, de a cica nagyon nem szereti, meg nem is használt. Most meg pár napja már megint annyira vakarja, hogy kezd sebesedni kivül a fültövénél. :S

Valakinek volt már ilyen, és meg tudták oldani valahogy?


2011. máj. 1. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kezeled rendesen, mert a cica nem kezeli, nem is fog elmúlni. Vegyél Strongold cseppet legalább 3 hónapig. És amit az orvos adott, azt használd.
2011. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg másik orvost vagy, ha nincs, akkor ettől kérj más gyógyszert. Nekem rühes volt a macskám, már spriccelt belőle a vér, mikor vakarta, mire végre rájöttek, hogy mi baja van. :S


Esetleg próbáld meg lemosni ott, ahol vakarja, hogy legalább a koszt ne vakarja bele a sebbe.

2011. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs-kezeli= kedveli.
2011. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendesen használtam nála, hiába nem szerette de így se volt jó :S Még mindig ugyan azt használom, de jobb lenne valami gyorsabb megoldás, meg ez hogy még romlik is mert annyira vakarja..:S


Köszi a válaszokat :)

2011. máj. 1. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiamékénak volt, de hetekig hordtuk orvoshoz, mire rendbejött. A doki minden alkalommal kitisztította és csepegtette, otthon is csepegtetni kellett.
2011. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
használd azt amit az orvos mondott. ha nem nagyon használ kérdezd meg az eladót. a fülét ahol vakarja mosd le, és sebhintőporozd be. a kutyámnál az használt kicsit:)
2011. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, van valami egyszeri megoldás is. Vagy injekció, vagy nyakra cseppentős oldat, nem emlékszem, de az állatorvosnak tudnia kell róla, hogy van ilyen. A fülcsepp hatástalan! Vigyázz a cicára, nehogy megsértsd a dobhártyáját! Üdv.
2011. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Strongold spot ont használják atkára is.
2011. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

utánan nézek a dolgoknak ^^

2011. máj. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!