Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Nagyon aggódom érte!...

S. O. S Nagyon aggódom érte! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy kinti cicánk (kandúr)és ma mikor mentem ki hogy megetessem a nyuszit megláttam , hogy a füle tövénél nagy darabban ki van hullva a szőre...ez mi lehet??? Rühességre tippelek!!??Akarok venni neki ilyen sampont az használ?Mivel kinti cica és enyhén vad csak apukám tudja simogatni állatorvos közelében sem járt ő amolyan egerésző tipus.Segítsetek!!!!!
2011. máj. 2. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

állatorvos közelében sem járt


Na látod, ez elég nagy hiba. Sokan gondolják, hogy a házimacska olyan fajta, ami strapabíró meg egyebek, amikor ez NEM IGAZ! Pláne, hogy kint él, sokkal nagyobb az esélye, hogy elkap valami betegséget. Vigyétek állatorvoshoz, kapja meg az oltásait -gondolom nincsenek neki- és nézze át alaposan a doki, hogy nincs-e egyéb baja.

De erre eddig hogy nem gondoltatok?!

2011. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelj igen is gondoltunk mindegyik cicánk kutyánk be van oltva sőt valameik csirkénk is(ne kérdezd).De ha egyszerűen nem lehet megfogni annyira vad apukámat pedig két megyével arrébb nem fogom lehívni hogy fogja meg.Ott kezdődik hogy nincs is mindig itthon benn pedig utál mert már próbáltuk az egyetlen cicánk aki nem szeret benn.
2011. máj. 2. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább verekedés utáni gennyes seb lesz a cica fülén. Persze lehet fülrüh is, de akkor rázogatná a fejét és vakarná is (nagyon).
2011. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!