Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicával, ha...

Mi legyen a cicával, ha elutazunk?

Figyelt kérdés

Tervezzük a nyaralást, ami körülbelül 8-9 napot tenne ki. A cicánk nyáron lesz 4 éves, eddig egyszer maradt magára hosszabb időre, ami 5 nap volt, ekkor a nővérem jött át naponta és etette-itatta, kialmolta, stb.

Nem tudom, mi lehet ilyenkor a legjobb megoldás. Ha valaki ért a témához, kérem, ossza meg a tapasztalatait, véleményét!

Az biztos, hogy macskapanzió kizárva. nem akarom egy vadidegen helyen bezárni.

Szerintetek elviseli az egyedül létet, ha naponta ránéznek egy kicsit? Vagy nagyon megviseli ez őket? Köszönöm!


2011. máj. 3. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem örülnek neki az tuti,de jobb ha a saját környezetében van,és olyan viseli gondját naponta,akit már ismer valamilyen szinten...nyugi,túl fogja élni.mi is megyünk nyaralni kb 8 napra,én cicám 3 lesz augusztusban.mondjuk anyósomékkal élünk így egész nap lesz mellette valaki,de azért hiányozni fogunk neki az tuti ...sőt a kutyőám még nincs 1 éves,de meglesz addig ő is...
2011. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a barátnőm járt át naponta amíg nem voltunk itthon de nem viselte nagyon jól, mert nem szeret egyedül lenni. Azt jobban viselte mikor egyszer átvittük egy másik barátnőmhöz és nála lakott amíg távol voltunk. Szerintem a szobamacskák nem viselik rosszul a környezet-változást- az enyém biztos nem, ahova tehetjük mindig visszük és már 6 különböző lakásban volt és soha nem zavarta se az amikor elmentünk se az amikor visszajöttünk. Szóval ilyen hosszú időre sztem keress neki egy befogadót v vkit aki addig odaköltözne hozzátok!
2011. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak olyan emberre bízzad, akit szeret a cica!anno panelban laktunk, amikor cicánk volt (talált, megmentett)

és nyaraláskor anyósomat kértük, meg, hogy reggel-este etesse meg.

anyósom alapból nem szerette az állatokat,de elvállalta az etetést.

a cica érezte, hogy nem szereti, pláne, hogy a cicát a radiátorról pecapottal akarta lepiszkálni a mama,mert szerinte az nem való:)

Imádott fekete drágaságom bosszút állt, és egy óvatlan pillanatban jól lespriccelte a mama lábaszárát:))

azóta családi házban 5 cicám van, de azóta bizony üdülni sem voltunk.

azért remélem találsz egy kedves embert, aki vigyáz a cicádra.

üdv.

2011. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám még sohasem volt egyedül,idén jön velünk nyaralni.Szeret velünk lenni olyannyira,folyton jön utánam akárhol vagyok.A másik cicánk mindig otthon maradt és a hugom járt át etetni.
2011. máj. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!