Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás előtti koplalást...

Ivartalanítás előtti koplalást nehezen viselik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap viszem a cicámat műtétre, de azt mondta a nő akivel beszéltem h ma 10 után már nem ehet és nem ihat. Nagyon nehezen viselik az ilyesmit a cicák. Nagyon aggódom, mert nem szeretném h rossz legyen neki. Írjátok le a tapasztalatokat!!
2011. máj. 3. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz
2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a macskák sok mindent kibírnak, ennyi koplalás meg se kottyan neki, legfeljebb hisztizik a kajáért, de baja nem lesz, ne aggódj
2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de jééézus, hogy fogom kibírni ha sírdogálni fog h éhes...hmmm na mindegy, ha túl lesz rajta kap vmi nagyon finomat :)))
2011. máj. 3. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, az enyém meg amúgy is benti macska, és mielőtt vittem is bent aludt velem, így biztos voltam benne, hogy nem fog se inni, se enni.Ha ki engedem, akkor keres és talál magának.De ne aggódj,inkább koplaljon, mint hányjon altatás alatt!
2011. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és este ha melletted van, akkor aludni fog, nem nyávogni a kajáért.Legalább is az enyém :P
2011. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Enyém is benti hajnali 4 körül szokott enni egy kis száraz tápot...de mindegy most majd kibírja, nincs sok választása legalábis :D
2011. máj. 3. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekes, az enyémet délután műtötték olyan 4-5 körül, és reggel még ehetett.
2011. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!