Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 10 hónapos nőstény macskám...

A 10 hónapos nőstény macskám mostanában elég furcsán viselkedik. Minden nap, főleg így estefele, és éjszaka nyávog, és össze vissza járkál. Szobacica, egész nap bent van, de minden rendben van, de akkor mi van?

Figyelt kérdés

A wc-je tiszta, vize van neki, kaját is kap rendesen, eszik is. De akkor miért csinálja ezt?Amikor van lehetősége, kiszökik az ajtón, olyankor az udvaron van. De még nem merjük kitenni egész napra.Majd talán nyáron.

Segítsetek!


2009. márc. 8. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretné elveszteni a szüzességét,finoman szólva.
2009. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy alkalmas kandúrt keres, ezért "nyávog", hívja őket... :)

Ebben az időszakban igen "óvatosan" tenném ki, mert hamarosan meglep benneteket jópár kiscicával...

Pont ebben az időszakban maradjon BENN a cica, ha nem akarjátok, hogy lebabázzon.

2009. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje, hogy ivartalanítsátok a cicát!

Ha már napok óta ezt csinálja, akkor már biztos találkozott is egy-két kandurral. Igy is meg lehet csinálni a műtétet, de érdemes minél előbb.

2009. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Van egy fiú macskánk is, aki hazaszokott járni időnként.

Ivartalanítást ajánlotok?

Kb mennyibe kerül?

2009. márc. 8. 22:38
 5/11 A kérdező kommentje:
És körülbelül meddig tart ez a tüzelési időszaka?
2009. márc. 8. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A macska tüzelése 6-9 napig tart. Ha nem termékenyül meg, akkor akár 2-3 hét múlva újra tüzel.

Az ivartalanítás 10 eFt körül van, de megoldja örökre a problémát és a méh és emlődaganatot is megelőzi.

2009. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2009. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz, de Dorogot és Pilisvörösvárt ismerem , ott most 8000 Ft a nőstény macska ivartalanítása március végéig akciósan. Egyébként a környéketeken keresel egy állatorvost, és az pontosan megmondja az árat. A kandúr ivartalanítása valamivel olcsóbb.

ha ezen a környéken laksz akkor címeket is tudok mondani ahol ennyiért csinálja az állatorvos.

2009. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem tűzel a cica . a miénk is eztcsinálta de már 8 hónaposan mindig kiakart menni és én ki is engettem meg is lett az eredménye 3 kiscica

szerintem is ivartalanítsd az ára állatorvostól függ 8000-15000ig hallottam én pesten lakom és itt 13000 az én állatorvosomnál :)

2009. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavasszal ivartalanítási akciók szoktak lenni sok állatorvosnál, érdemes utánanézni.
2009. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!