Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős. Help! Szőrkihullás a...

Sürgős. Help! Szőrkihullás a bolhanyakörvtől?

Figyelt kérdés

Először is sziasztok, köszi annak aki elolvassa és segít!

2 napja mikor dolgozni mentem(reggel 9-től este 10-ig dolgozom 2 napon keresztül,utána 2 napom szabad) rátettem a 3 cicámra a bolhanyakörveket. 3 kandúr macskám van,abból 2 már 3 éves,egy pedig 8hónapos.

Ma vettem tehát észre,hogy a két nagy macskának a nyakörv alatt teljesen kihullott a szőre, és felületesen vannak itt ott sebek is. Nem fáj nekik,nem viszket, vagy ilyesmi.

Megdöbbentett ez az egész mert még soha nem fordult elő ilyesmi.

Szerintetek mitől lehet?

A nyakörv márkája,minősége nem megfelelő? Vagy csak egymástól függetlenül allergiásak rá?

Légyszi segítsetek!


2011. máj. 4. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én amikor bolhanyakörvvel vittem oltatni a kutyámat, rögtön kidobatta az állatorvos velem! Pedig bolhaekcémás a kutya. Nagyon rosszak, azt mondta, nem szabad alkalmazni őket!

2011. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az óta nem használok bolha nyakörvet cicán, amióta az egyik cicus elhagyta, és egy sebet találtunk a nyakán, a helyén. Néhány nappal később került elő a nyakörv, a kerítés tetején felakadva. :-( Még szerencse, hogy nyúlt annyit, vagy nem volt olyan szoros, és kifért belőle a feje...
2011. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Velem is ugyanez történt. Allergiás lett a cica, de ő szegény vakarózik is, a ynakán két oldalt kihulott a szőr, és mivel ugye vakarozik átterjedt a fejére, a hasára is.Többet biztos nem veszek ilyen nyakörveket.Amugy én elmentem a patikába vettem egy advocate-t és kamillával mosogatom, ha engedi szegény.Amugy más nincs vele, étvagya az van rendesen, napi 3szor:).

2011. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!