Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfázhatnak pár hetes cicuk?

Megfázhatnak pár hetes cicuk?

Figyelt kérdés
Épp ma vettem észre hogy cicáim (7 kiscicu, 2 hetesek) lehet hogy megfázhattak.?. Egyiknek könnyezik a szeme, a másik kétszer tüsszentett egymás után, amelyiknek meg nincs még nyitva a szeme az orra alatt mintha egy kicsit .. *fikás* (..xD) lenne. Kinnt vannak egy kis dobozban, jól melegen tartják egymást, néha meg is lepődök mennyire fel tudják melegíteni egymást, bár ha a szélére mennek, ott kicsit befúj a szél. Lehet hogy megfáztak? Kéne tenni ellene valamit? :(
2011. máj. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
megfázhattak :S szegénykék
2011. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, kell ellene tenni valamit ha nem akarod hogy szenvedjenek, meghaljanak
2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen állatorvos... De a macskáknál van valami más betegség kiskorukban aminek hasonlók a tünetei szóval szerintem állatorvos..
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen szegénykék.:(

na akkor állatorvos. :(

2011. máj. 4. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem megfázás, hanem macskainfluenza. Sürgősen vigyétek őket állatorvoshoz, ha nem akarjátok, hogy heteken belül elpusztuljanak.
2011. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos nekünk pont most haltak meg a macskáink macskanáthában. Vidd el őket állatorvoshoz!
2011. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A macskanátha cicabetegség ,kiskorban elkaphatját és végigfertőzik a többi egészséges tündérkét. Vidd dokihoz őket,mert belehalhatnak. Elvesztik szaglásukat, és ha egy cicának nincs szaglása nem "étvágygerjesztő" egy falat, akkor nem is eszik...nekem is elkapták a cicók,és nagyon lefogytak,alultápláltak lettek, de a dokibácsi meg az orcsepp amit felírt nekik mindenben segített:) Immáron egészségesek:)
2011. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem akarok külön témát nyitni ezért, de egy kb. fél-egy éves cica is megkaphatja ezt?? Van a szüleimmel egy telkünk, ahol sok cica van pár hetesektől több évesek is, és mindig azt veszem észre, h tüsszentenek és gennyes a szemük.
2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én is pont ezt vettem észre... Én még nem vittem el őket állatorvoshoz, mert nemsokára itt fognak lenni, és majd csak akkor viszem el. Szerintem nem valami nagy katasztrófa, de meg kell mutatni áll.orvosnak.
2011. máj. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!