Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha esetleg már terhes lett a...

Ha esetleg már terhes lett a macskám, és utána adok neki fogamzásgátlót az káros lehet?

Figyelt kérdés
Kinti cica, és nem szeretném hogy kiscicái legyenek, de elég sok kandúr volt mostanság errefelé. Csak remélni tudom hogy még nem történt semmi. Adjak neki fogamzásgátlót vagy árthat?
2009. márc. 9. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy állati vagy emberi!

Ha emberi akkor szerintem árthat. Nem olyan egy macska teste mint egy emberré.

2009. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem ne adj neki mert ha már vemhes akkor ugyse hat deha eddig is adtad neki akkor most is adj mert akkor nembiztos hogy terhes ha mégis kiderül hogy vemhes akkor lehet ivartalanítani vemhesen is .
2009. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el dokihoz és ivartalaníttasd. Akkor is lehet, ha esetleg már vemhes lenne.

A fogamzásgátlót folyamatosan úgysem adhatod neki, mert elég sok mellékhatása van (daganatok), így meg egyszerre túlvagy rajta.

2009. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Jajj de hü***e vagy!!!!!!
2009. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit, ha nem szeretnéd, hogy bármi baja legyen. Szomorú igazság, de valószínű, hogy már összejöttek a kiscicák, hisz a macskák a tüzelési idő végén vannak már. Javaslom én is az ivartalanítást, és esetleg nem leszel gondba a jövőben a kiscicákkal sem, hogy kinek tudod odaadni őket, mert remélem, hogy hagyod hogy felnevelje a macskamama és keresel nekik gazdikat.
2009. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ráolvasás. ha már ivartalaníttatni luxus, legalább még többet ne árts neki.
2009. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, kismacskástul ivartalanítja, és akkor nem lesz töb gond. Ne adj neki semmit, a hormonokkal nem szabad viccelni (meg hát állati fogamzásgátló tudtommal nem létezik, emberi cuccokal meg alapvetően nem tömjük az állatokat, mert méreg lehet nekik!!!).
2009. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ivartalaníttatni, és van macskáknak való fogamzásgátló, de nem akarok vele ártani ha már terhes. Nem tudom mit tegyek. Most akkor adhatom neki vagy sem?
2009. márc. 9. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Most már hiába adsz fogamzásgátlót. Azt a tüzelés elejétől kellett volna adnos neki. Most már eső után köpönyeg.
2009. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki, mert még nagyobb lesz a baj!!! Keresd meg a Zöld Zebra Egyesületet (www.zoldzebra.hu) és érdeklődj náluk, hogy hol és mikor lesznek ivartalanítási akciók. Segíteni fognak és így sokkal olcsóbban remélhetőleg összejön az ivartalanítás!
2009. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!