Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz? Normális dolog ha.

Ez igaz? Normális dolog ha.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy amíg a kiscicák szeme nem nyílt ki addig nem szabad simogatni, megfogni. Ez tényleg igaz?


Ja és amíg nincs nyitva a cicák szeme normális az, hogy csipás?


Ha pedig már kinyílt a szemük, akkor milyen oltásokat kell beadni nekik?


2011. máj. 6. 18:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Elvileg ha megtapogatod a kiscicát lehet h az anyja nem fog róla gondoskodni de ha te vagy a gazdája az anyának és benti macs, akkor nem hiszem h ez probléma. A csipát nem tudom az enyémnek nem volt de sztem normális. Oltást pedig 3 hónapos kor után adnak. Ha benti macsak akkor 2500-6000 huf attól függően mik ellen kéred ha kinti, akkor ennél több
2011. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Hát még nem az enyémek a cicák egyik rokonomé, az anyjával jóban vagyok, mindig dorombol is nekem. Gondoskodik róla, de több cica is van ott és másik macseké az az egy kiscica, de kölykeként szereti:)

Kinti-benti cica lesz, az időszaktól függően lesz kiengedve. Ha kinti vagy kintibenti akkor kb mennyi lenne?

2011. máj. 6. 18:21
 3/41 anonim ***** válasza:
ivartalaníttasd!!!
2011. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Bocsi*

több cica lesz nem csak egy:)

egyes személyben írtam a cicákról*

2011. máj. 6. 18:23
 5/41 anonim ***** válasza:
Ha csipás a szeme akkor ilyenkor is törölgetni kell, én kamillateás vattával szoktam. Az oltásokról a legegyszerűbb egy állatorvost megkérdezned, csak egy hívásba kerül :)
2011. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
mért kéne ivartalanítani?:)
2011. máj. 6. 18:25
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A macskák szeme azért csipás,mert az anyjuk nem volt oltva, így azonnal elkaptak fertőzéseket.

És ivartalanítsátok a nőstényt. Nem kell több kiscica

2011. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor kamillateával kenegetem neki.

Felhívom az állatorvost, csak megszerzem a számát.:)

2011. máj. 6. 18:32
 10/41 A kérdező kommentje:
Akkor biztos nem volt beoltva, én nem tudok róla, nem a miénk. Ivartalanítani nem fogjuk a kiscicák kellenek:) Megkérdezzük majd az állatorvost, hogy ez a fertőzés majd a többi kiscicára ne szálljon rá mit kell tenni.
2011. máj. 6. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!