Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám duplára dagadt...

A macskám duplára dagadt vérző fejjel jött haza. Mi az isten történhetett vele?

Figyelt kérdés

7 éves herélt macska, nem is szokott sehová eljárkálni... persze éjjel nem tudom mit csinál. pár napja reggel olyan ábrázattal jött elő hogy komolyan azt kívántam bár pusztulna el, az is jobb lenne neki. a feje kb a duplájára dagadt, olyan volt mintha a jobb pofájánál kinőtt volna egy tojás. a jobb szeme nem látszódott ki a beszáradt vértől meg a mocsoktól, azt hittem ki is folyt neki (időközben kiderült hogy hálistennek nem), ömlött a pofájából az a véres nyálkás savó... máshol nincsenek sérülései.

azóta már nagyjából lelohadt az a tojás, meg annyit kamilláztam neki hogy a nagyja rászáradt nem is tudom mit le tudtam szedni a jobb szeméről.

másik macska nem csinálhat ilyet szerintem... mi lehetett??


2011. máj. 7. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és azóta nem is jön oda hozzám, pedig amúgy bújós macska, ha meg akarom simogatni inkább elmegy pár méterrel arrébb. és alig eszik iszik
2011. máj. 7. 18:28
 2/18 anonim ***** válasza:
Tályog van a cica pofájában, sajnos, ahogy öregszenek hajlamosak rá. az enyémen is szokott lenni, a szája , nyaka körül, ha kirugdalja, és kijön a trutyi belőle, akkor betadinnal jól kezelhető.ha nem, akkor muszáj dokival kipucoltatni.
2011. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor szépen elverték a macskádat másik kan macskák(igen olvastam, hogy a tiéd herélt..), esetleg még valamelyik jólelkű szomszéd rácsapott egy lapáttal. egyébként meg állatorvos..:S
2011. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a mi történt már a kérdés... Sürgősen el kéne vinned dokihoz, ha bírod anyagilag.
2011. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a szüleim azt mondták nem fizetnek érte, úgyse lesz semmi baja ez a macska mindent túlél (történt már vele egy-smás és még mindig egyben van), nekem meg sajnos nincs pénzem
2011. máj. 7. 18:38
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Macskádat alaposan elverte valami ősbarom...Szüleidnek meg csak gratulálni tudok, felelős állattartók! Tietek ti feleltek érte...
2011. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem kell szidni a szüleimet, őket is megértem, kb semmi pénzünk nincsen.
2011. máj. 7. 18:45
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Arra utaltam itt, ha az én kutyámról lenne szó, ha kellene kölcsönkérnék, vagy bármit megtennék, hogy megszerezzem rá a pénzt. Nem hagynám hogy szenvedjen, ha kellene magamtól vonnék meg bármit, de mindenképpen megkapná a kezelést. Egy állat ki van szolgáltatva, nem tud mit tenni...
2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem szidás, hanem tény megállapítás. Ha valakinek a macskája ilyen súlyos sérüléseket szenved akkor az alap hogy elviszik orvoshoz. Az pedig hogy nem akarnak költeni rá egy fillért sem nagyon alacsony állattartási kultúrára vall. És ezzel nagyon finoman fejeztem most ki a véleményem, mert nem te tehetsz róla.
2011. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
00.46 nem ez volt a kérdés...
2011. máj. 8. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!