Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kavicsos macska alom jó?

Kavicsos macska alom jó?

Figyelt kérdés
van egy rakat kavics az udvaron, pénzem alomra nincs. megteszi? ha egy kis homokot is rakokhozzá?
2011. máj. 8. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy az jó,e.De lehet.Bár nem tudom mennyire veszi el a szagot,és hogy szépen ki lehet-e szedni a lapáttal belőle a cuccot.

A spárba van a S-baget (bocs nem tom,hogy kell írni) termékbe macska alom.230ft-körül van az ára,és állításom szerint az efféle almok közül a legjobb.Két zsák elég neki egy hónapra.Szerintem nem nagy tétel!

2011. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, tényleg nem nagy tétel..de a szüleim nemfognakrá pénzt adni..mert h itt a homok az udvaron. Most gondoltam erre a kavicsra, mert ugye hát ha a kiscica elvégzi dolgát ez nemragad alábára, könnyen összeszedhető,és van egy csomó az udvaron. Köszönöm válaszodat:) Akitudja irjon:)
2011. máj. 8. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó a sparos macska alom, én is azt veszem, és tényleg nem drága. Szerintem ennyi pénzt az ember amugy is elkölt mindenféle hülyeségre pl chips meg egyebek, szóval tényleg nem drága, nem kell belőle sokat tenni a cica wc jébe,mégis nagyon jól felszívja a pisit és nem hordja szét cica a lakásban.
2011. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
VIdéki vagyok, spar nincs a közelben.
2011. máj. 8. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a macska belemegy a kavicsba akkor talán jó lesz, de ha nem, akkor kénytelenek lesztek venni, valamilyen fajta almot.
2011. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 8. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
A homokba biztosan bele fog menni, nekünk is az volt (gyerekkoromban), de készülj föl, hogy iszonyatosan büdös lesz a lakásban, főleg, ha megnő a cica, netalántán lesz neki "barátja" is, szóval szaga van. Azonkívül a homokból nem lehet úgy eltávolítani a pisit, mint az alomból, mert annak az a lényege, hogy ha pisil, szépen összeáll és csak a pisis részt kell eltávolítani, így aztán egész sokáig elég. Az alom (minőségtől függően) a szagokat is megszünteti.
2011. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodj ember kavics? :D Amikor a macska elvégzi a dolgát a lábával így eltemeti vagy mi. Kaviccsal hogy temetné el???? a Homok oké, de kavics...
2011. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A homok natúran is jó, kavics sem kell! Csak gyakran kell cserélni.
2011. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sors79 ***** válasza:
A szüleid nem akarnak alomra költeni? Hát szórj homokot, majd meglátod, milyen fejet vágnak az ősök egy-egy pisi, kaki után.. :-D
2011. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!