Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikátos macskaalom...

A szilikátos macskaalom tényleg szagtalan?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán ez a fogalom? És megéri az árát? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!
2011. máj. 9. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Azt nem mondanám, hogy totál szagtalan, de tény, hogy jobban bírja gyűrődést, mint az a sima "szürke kavicsos". Ez előtt csak ezt az olcsó fajtát használtuk, szóval annyira sok összehasonlítási alapom nincsen, de a kavicsosnak már 1 nap után szaga volt, hogy nem lehetett megmaradni a lakásban. Szóval ettől biztos jobb. :) Nálunk 2 macskának kb. 2 hétig elég egy 5 literes szilikonos.
2011. máj. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
77%
Nálunk bevált...nem mondom h totál szagtalan, de jól bírja, megéri a pénzét. ;)
2011. máj. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"1 nap után szaga volt"

??

Nálunk a macskaalom napi több alkalommal van tisztítva.

Valamit rosszul csinálunk? O.o

2011. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Szagtalan?

Amikor a szar gőzölög a kupacban?

Kizárt, hogy szagtalan legyen.

2011. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
01:18-as: természetesen mi is kiszedtük a frissen belekerült pisit-kakit, de akkor is annyira átvette az egész alom a szagot, hogy iszonyat. Az meg azért szerintem elég nagy luxus lett volna, ha naponta többször az egész almot kicseréljük, akkor egy napig se lett volna elég egy 10 kilós zsák. :D
2011. máj. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Talán normálisan kéne takarítani.. :/

Nekünk a legolcsóbb nem szilikátos almunk van. Naponta takarítom + ecetes lemosom. Milyen érdekes, semmi szaga nincs...

2011. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Jah!

Én is szürke alomra szavazok. A szilikátos baromira undorító, amikor megsárgul a pisitől ...


Egyébként a kaki a büdös, azt rögtön ki kell venni, a pisit naponta 1x szedem. Így nincs szag egyáltalán.

2011. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen szagtalan, bár nem tudom, hogyha egy ivaros kandúr végezné benne a dolgát, akkor is az lenne-e. És mi nagyon nem becsületesen takarítjuk, mert lusták vagyunk, néhány naponta van kiszedve a kaka. És nem csak azért nem érzem, mert hozzászoktam, mert ahányszor nálunk jár az anyukám, akinek nagyon érzékeny az orra megkérdezem, hogy érez-e valamit és ő se szokott. Mi 3-4 hetente cseréljük ki teljesen.


A kakiból is pillanatok alatt kiszívja a nedvességet, ezért tud szagtalan maradni sztem.

2011. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ma 01:21-nek: az én cicáim olyan alaposan "elvermelik" a végterméket, hogy elég megkeresni az alomban :)) Egyébként a szilikagéles valóban szagtalan. Van összehasonlítási alapom, 18 éve vagyok macskás, sokfélét kipróbáltam már. És lakásmacskák.
2011. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Az számomra meglepő, hogy van olyan macska, amelyik hajlandó a 1-2-3-4 hete ott halmozódó végtermékkel teli alomnak egyáltalán a közelébe menni! O.o

Vagy csak a mi macskáink finnyásak?!

2011. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!