Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaros hím pisije egyértelműen...

Ivaros hím pisije egyértelműen pisi szagú, v másmilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap már feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam rá kielégítő választ, hátha ma! Szóval: Vmi büdöset érzek a lakásban (már ivartalanítva lett a cicus, de még nincs egy hete) szóval az érdekelne h lehet-e h még előtte pisilt vhova. Azért nem tudom amúgy mert most költöztünk és nem vok benne biztos h esetleg a lakásban büdös-e vmi. De nem pisi szagot érzünk, csak büdöset, szúrós szagú- de NEM ammónia jellegű. Azért gondoltam erre mert a nővérem járt nálunk és amikor belépett azt mondta fúj de büdös macska szag van. Ötletek? És h találhatnám meg a szag forrását, ha esetleg lepisilt vmit? ELőre is köszi.
2011. máj. 9. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A macskapisinek jellegzetes macskapisi szaga van. Nem olyan mint az emberé. Máshoz nem lehet hasonlítani. És bizony nagyon büdös. Jó alapos takarítás (domestosszal), szellőztetés, illatosítás. És a macskák nem szeretik a narancs, és mandarin szagát, úgyhogy ha van olyan hely ahova gondolod, hogy odajárhat oda tegyél egy kis narancs héjat.
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi akkor lehet h az, mert nincs emberpisi szag, viszont ilyet még nem éreztem korábban. Büdös az tény. Már kiherélték úh remélem többet nem csinál ilyet a kis huncut. Akkor a domestos a legjobb barátom lesz :D
2011. máj. 9. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bűzmirigy is, annak erős pézsmaszerű, édeskés szaga van. Kicsit a hullaszagra emlékeztet, legalábbis engem.
2011. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
húúú hálisten nem az!!! DE azért köszi, h ezt kizárhattam!! :D
2011. máj. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!