Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy az 1 éves...

Normális, hogy az 1 éves kiscicánkat csomó kandúr "elkapja"? Még a SAJÁT apja is!?

Figyelt kérdés
Kinti cica, nem tudom mindig figyelni. Még csak 1 éves.
2011. máj. 10. 00:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
normális. Ivartalanítani kéne,akkor nem "kapnák el" és nem ellene évente kétszer. és sokáig élne
2011. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha ivartalanítjuk, akkor nincs feromon, vagy miért nem üldözik? És csak azt szeretnénk, hogy egyszer szüljön, mert ő az egyetlen fiatal cicánk, és szeretnénk újakat. Utána akkor ivartalanítjuk. Az mennyibe kerül egyébként?
2011. máj. 10. 00:20
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek egyszer? annyi cica van mindenhol, bármikor kaphattok egyet. Nem egészséges,ha ilyen fiatalon vemhes lesz. ha ivartalanítják,akkor nem fog tüzelni és a kanokat sem érdekli. Vannakakciók,amikorolcsóbban megcsinálják olyan 10-15 ezer között
2011. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
úúristen, olyan sok? ez a cica csak idekóborolt, és most ennyi bajt csinál...:(
2011. máj. 10. 00:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az állattartás sok pénz. Senki nem mondta? :/
2011. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem én hoztam, egy kandúrunk volt, ő vele semmi baj nem volt, de idehozott egy kiscicát, és ő egy éves már, és örülnénk ha lenne neki egyszer gyereke, de hogy ilyen sokba kerüljön...:O Nekem nincs erre pénzem, tanulok, 19 éves vagyok, alig van magamnak kajára. Nem tudom mit tegyek.:'(
2011. máj. 10. 00:46
 7/31 anonim válasza:
Míjajj... >8'(
2011. máj. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni olyan rendelőt is, ahol "magánakciót" tartanak, a mostani tüzelési időszak előtt,február-március környékén találtam nem egy olyan dokit, aki 6-7ezer körül csinálta a műtétet. Keresgélj, biztos találsz te is. És tényleg nem kéne elleni hagyni, egyáltalán nem jó az neki... kismacskát meg találsz kismilliót, akit befogadhatsz.
2011. máj. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha kajára alig van pénzed,miért akarsz majd még egy macskát?Honnan tudod,hogy a fiatal macska nem lánya a kandúrodnak?

Ha megtartasz egy kiscicát,mit csinálsz a többivel,akik senkinek nem fognak kelleni?

Ugyanolyan édes kiscicák százezrei halnak meg ebben az időszakban,mert senkinek nem kellenek.Tudsz erről,érdekel egyáltalán?

Gondolkozz egy kicsit és NE SZAPORÍTS!!!

Ne növeld a kínhalálra született állatok számát.

2011. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

Egy házimacska akár 5 hónaposan is ivaréretté válhat. 1 évesen már egészen biztosan az, de ezt macskatartóként illene tudnod. Ahogy azt is hogy a fiatalon vemhesülés komoly egészségügyi komplikációkkal járhat. Lenne pénzed kifizetni az állatorvost ha a szülésnél, vagy azután problémák lépnek fel? Vagy végignéznéd ahogy kínok kínja között pusztul el, mert mondjuk benne maradt egy cica, vagy a méhlepény, és méhgyulladást kap? Mert ez is benne van a pakliban.

Egyébként igen, a saját apjától is vemhes lehet. Gondolom nem kell mondanom hogy macskáéknál ez ugyan úgy megy mint nálunk: a születendő kicsiknek genetikai problémái lehetnek.

Ha már ennyien "elkapták" a cicát, szinte biztosra veheted hogy vemhes. Minnél előbb viszed el ivartalanítani, annál jobb. Vemhesen is lehet, sőt, neked azt mondom, ebben az esetben KELL.

Végezetül: mi a jó francnak akarsz te még több macskát, ha elmondásod szerint a saját kajádra nincs pénzed?????? Eszednél legyél már könyörgöm!

2011. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!