Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Hogy hogy nem fial még...

HELP! Hogy hogy nem fial még a macskám, pedig már a 60 napot tovább lépte, és már van teje is?

Figyelt kérdés
Tegnap észre vettem hogy jön a tej az emlőjéböl, azt olvastam hogy egy nappal a szülés előtt van teje a macskának, de még nem fial. Van egy lány testvére is , az 5.-én fialt meg, most amikor kimentem, befeküdt hozzájuk a vemhes cica, és nyalta őket meg dorombolt, közbe pedig nem az övé a cicák.
2011. máj. 11. 09:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bebújt a ruhás szekrénybe, lehet h fialni akar?
2011. máj. 11. 09:22
 2/13 anonim válasza:
Igen, lehetséges hogy fialni akar. Keresi a helyet magának.
2011. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem, csak alszik és dorombol.
2011. máj. 11. 09:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Amióta meg születtek a másik kismacskák , ennek a testvéréé amelyik most akar fialni, azóta fúj a kiscicákra.Most meg befekszik közéjük és hívja őket, amikor nyávognak a kicsik olyankor ő is nyávog. Lehet hogy érzi hogy fialni fog nem soká, és azt hiszi hogy az az ő kismacskájai is.Most párperce vettem észre, hogy két oldalt kivan púposodva a hasa , és kemény, szerintem nem soká fialni fog :)
2011. máj. 11. 10:05
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
..és utána ivartalaníttasd mindkettőt. Így se tudom mit csinálsz 6-10 macskával. Tele vannak a menhelyek.
2011. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már meg vannak az örökbefogadók .Magunkanak is hagyunk meg 1-1-et
2011. máj. 11. 10:51
 7/13 A kérdező kommentje:
*magunknak
2011. máj. 11. 10:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd ki a dokit, ha esetleg rosszkedvűnek vagy betegnek látod, mert ha szülnie kéne, de nem tud, abba bele is pusztulhat.
2011. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nincs rosszkedve, sőt. Most alszik és dorombol, annyira mocorognak a hasába a kiscicák, hogy ahogy mocorognak úgy dudorodik ki a hasa az anyának.
2011. máj. 11. 11:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Á... 1 héten belül meglesznek. 60-67-edik napokban várhatók. :) Ha már 67-et is elhagyta kkor csak állatorvost tudom ajánlani, vagy vársz pár napot. Olyat is hallottam, hogy egy cicának kölykei lettek volna, a gazdájuk nem tudtak róla, de nem szülte meg, és ivartalanításkor vették észre, hogy ott vannak bennt a kiscicicák!! És akkor már bele is pusztulnak a kicsik, bár ők túlélték. :)
2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!