Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macsaka?

Meddig él egy macsaka?

Figyelt kérdés
Az én macsakám kb 18 éves,és még a múltkor slátát is evett,mindent meg akar enni amit én is,ha eszek nem mindig hagy enni,bele akar nyúlni a tányéromba,vagy megkarmol egy kicsit,kinézi a számból,chipset is eszik,meg sültkrumplit,még a húst is kérte a mc kajából.Nagyon akaratos,ha nem ülhet az ölembe,addig tolja magát a fejével amíg oda nem engedem,normális dolog ez egy macskánál?
2011. máj. 11. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

normális. Az én öregem 22 éves, a kicsi csak 19.

a multkor madarat fogott :)

2011. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

macsaka :D de aranyos

amúgy mamám testvérének van egy 19-20 éves macska, ha ott vagyunk nyaralni, mindig bánt minket, nagyon agresszív, nem lehet mellette elmenni mert meg karmol, de mamám tesóját nem bántja.. már az erkélyről is kiesett, de még mindig egészséges és fürge :D

2011. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A macsaka egy különleges állatfaj, általában 100-150 évig is eléldegél ;)
2011. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első válaszolótól és a kérdezőtől is szeretném kérdezni,milyen kajával etetitek a macskátokat?

Milyen fajta konzerv?száraztáp?

Az én cicám 15 éves.

2011. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
milyen fajta cicátok van?
2011. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nálunk sajnos a mérgezés miatt nem élnek sokáig:(
2011. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok, húst esznek. nyers húst, csirkét, birkát, marhát nyulat. (ahogy a kutyáim is)

De szerintem nem ez számít,hanem,hogy fél évesen ivartalanítottak és rendszeresen oltottak.

2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolókat,a 4.-ik válaszolónak üzenem,próbáld ki a macskádon,vegyél többfélét,halas nyulas,..stbGourmet,et vagy whiskast,és ameik ízlik neki olyat vegyél majd gyakrabban neki
2011. máj. 12. 19:50
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintem félperzsa házimacska keverék
2011. máj. 12. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:

14:54:

Nálad kb. mennyi egy macska napi nyershús adagja? Az enyém nem hajlandó 20 dkg-nál többet megenni, pedig elég soványka...

2011. máj. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!