Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macsek való...

Milyen fajta macsek való szobacicának? Részletek lent

Figyelt kérdés
anyáék lassan megengednek 1 cicát... :) 13 éves vagyok iskolába járok, de olyan cicát szeretnék, ami kedves, de mégsem lesz semmi baja, ha nincs otthon senki! milyen fajta legyen? totál szobacica lesz, mert kertünk nincs valami nagy... :S
2011. máj. 12. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A perzsa szerintem ideális lenne a leírt körülmények közé, de egy cirmos házimacska is tökéletes választás :)
2011. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima házicicám van, és 5 évig élt lakásban, mert még nem volt kertünk. Tökéletesen jól megvolt. Most persze örül, hogy kimehet, de jobban szeret bent lenni :)
2011. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre a célra egy sima házi cica is megfelel. Ha azt akarod, hogy ne romboljon, akkor felnőtt macsot válassz. A kicsinél fajtától függetlenül előfordulhatnak balesetek.
2011. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem félperzsám van lakásban :)
2011. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy cirmos házimacskám van, csak bent lakik és jól elvan egyedül is:) Nem szedi szét a bútorokat és nem rágja a kábeleket sem,mert tudja, hogy nem szabad. Szeret az ablakból nézelődni :)
2011. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

én is inkább rövidszőrűt szeretnék, azok valahogy szimpibben (nekem) de majd meglássuk :P

2011. máj. 13. 06:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két cicám van az egyiket mi kerestük a neten(sima házi,de nagyon szép mintája van) a másikat meg egy kórház elött találtuk kicsiként nem volt szívünk otthagyni.Szerintem a természetük a legfontosabb mert ugyanolyan fajtábol egy almon belül is van 2 teljesen különböző temperamentumu cica.
2011. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sima házicica, nekünk is az van bent. Ráadásul itt a tavasz, halomra csapják őket agyon, vagy fojtják vízbe, tömeges kiscica gyilkolással van tele az ország, hozz el egyet!

A miénknek egyszer megmutattuk az almot, azóta használja, egyszer megmutattuk a dobozát, azóta abban alszik, egyszermegmutattuk a kaparófát, azt kaparja.


Persze minden kölyök randalírozik kicsit, de a miénk levezeti a felesleges energiáit a csilingelős labdával, meg a kutyák szivatásával.

2011. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találtál már cicát? Mert itt egy, aki pont neked való:


"Gazdikereső tündérvirág, nyugodt, kórház udvarából mentett kislány cica


Szerető gazdit keres a képen látható, kórház udvarából mentett extra nyugodt, jámbor, megbízható, nagyon-nagyon kedves, hálás, ivartalanított, chippel ellátott kislány cica!

Bent van tartva, szobatiszta, kisgyerek, más cica mellé is nyugodtan befogadható.

Igazi problémamanetes, nyugodt, ragaszkodó cica, aki nem vágyik másra, mint egy szerető, saját gazdira - igazi családi kedvenc.

Várja hát jólelkű örökbefogadóját ez a nagyon helyes, jobb sorsra érdemes kislány!

Érdeklődni: mentholxx@gmail.com (Bp.)

Macskamentők"


[link]


Nem különleges, de végtelenül jóindulatú, kedves cica, aki biztosan nem fog rombolni. A hirdető ismerősöm, aki csak lakásban tartásra ad örökbe cicát.

2011. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÖSSZES
2012. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!