Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam arra a...

Hogyan szoktassam arra a kiscicámat, hogy kint végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
Kinti-benti cica lesz, és jó lenne, ha kikéretőzne, segítsetek, nincs ilyennel kapcsolatba még tapasztalatom. Köszönöm.
2011. máj. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy, rá fog jönni magától
2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bentre veszel neki macska almot akkor ösztönösen oda fog üríteni. Viszont ha nem cseréled sűrűn vagy ő piszkosnak találja akkor máshol végzi majd a dolgát..
2011. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor látod hogy elkezd helyezkedni mondjuk egy sarokban, gyorsan felkapod, kiviszed a fűbe és megsimogatod. Előbb-utóbb rájön,mit akarsz tőle. De eleinte jól szemmel kell tartani, hogy mikor kell wc-re mennie.
2011. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk eleinte úgy volt, hogy bent volt az alom. Aztán vettünk macskaajtót, és kitettem az almot a sufniba. Megmutattam neki, hogy hol van, és onnantól kezdve oda járt. Pár hét múlva azt is megszüntettem, simán vette az akadályt. Volt olyan, hogy bezárva felejtettük a macskaajtót, és mikor ki akart menni dolgot végezni nyávogott.
2011. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden etetés után vidd ki.De a bnőm cicája is ugyanolyan kinti-benti cica volt és ő megtanulta magától.Ezek a cicák(almot semmi képp se rakj a házba) tudni fogják hova kell!
2011. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat :))
2011. máj. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!