Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselkedik a lánycica...

Hogyan viselkedik a lánycica miután "találkozott" egy kandúrral?

Figyelt kérdés
A mi cicánk nem tüzelt úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Nem nyervogott, nem dörgölőzött, nem hempergőzött. Viszont elég nyugtalan volt, ki-be járkált napjában vagy 20-szor. (Kinti-benti cica) Gondoltuk, majd nemsokára fog, mert benne van a korban, most lesz 1 éves jövő héten. A szomszédasszony mondta, hogy szerinte ő látta az akciót és hogy szerinte megvolt a dolog. (Nagyon szeretnénk kiscicákat.) Azóta a cicánk alig megy ki. Jól van, nincs semmi baja, eszik, iszik, játszik, de tényleg csak wc-re jár ki hajnalban, meg még vagy 1-2*/nap. Szerintetek???
2009. márc. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Kétesélyes, de szerintem nem!
2009. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak! A cicáknál nem elég egy alkalom ők többször is párosodnak napokig (2-3nap).Miután sikeresen párosodtak a nőstény hempereg a földön.

Van olyan cica amelyik csendben tüzel nem(nyervog)viszont ugyanúgy emelgeti a fenekét stb. Szerintem a te cicád még nem tüzelt rendesen, de észre fogod majd rajta venni hidd el nekem!

Nekem is egy évesek a cicáim és eggyiköük már vemhes!

Türelem össze jön az majd előbb utóbb.

Sok sikert!!!

2009. márc. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg van már így is elég macska menhelyeken, a sarki szeméttelepen, utcákon... Miért nem ivartalaníttatod inkább?
2009. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon aranyosak a kiscicák tényleg. Ha elmész egy gyepmesteri telepre vagy menhelyre, akkor nagyon sok cicát láthatsz(betegek, kölykök, öregek, állatkínzások- és balesetek áldozatai). Nem érdemes növelni a számukat még akkor sem, ha tuti gazdijelöltek lennének rájuk, hisz ez sem biztos, mert 15 évig élhetnek. Inkább segíts gazdihoz árva cicákat, ők is megérdemelnék, hogy ne éhezzenek, ne az utcán haljanak meg elfeledve. Inkább ivartalaníttasd a cicád és a helyi menhelyen segíts az árvákon. Nekem bevált! Otthon egészséges cicáim vannak a többin is tudok segíteni, ahogy időm és pénzem engedi:)
2009. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!