Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarja a macskám a...

Miért vakarja a macskám a bolhairtó nyakörvét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vásároltam a másfél éves macskámnak egy Panzi Pussy bolhairtó nyakörvet, bolhás szegényem egy kicsit. Tegnap délután fel is raktam rá az utasításoknak megfelelően. Először kicsit idegesítette, de aztán nem piszkálta, ma reggeltől meg folyton vakarja, de csak az övet. Megnéztem nincs kiütése vagy ilyesmi. Szerintetek mitől lehet ez, majd hozzászokik?
2011. máj. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- Szoros. Lazítsd!

- Beleizzadt éjjel - egy órára tehesse le!

2011. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kelnek át rajta a bolhák, és dögledeznek. Holnap jobb lesz, kevesebb bolha lesz. A rovarok megdöglés előtt a legaktívabbak.A szúnyog, a légy is akkor csíp.
2011. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most használok először ilyen nyakörvet, nagyon hasznos volt, jó hogy van ez az oldal! :)Még egyszer köszi!
2011. máj. 14. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
A cicámnak a nyakörv alatt kikopott a szőre, 8 napja van rajt az öv. Mitől lehet? Szerintetek?
2011. máj. 22. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
azért vakarja, mert idegesíti,hogy ott van (a cicák nem szeretik, és tűrik ezt annyira,mint pl. a kutyák)..sztm éjszakára mindig vedd le róla, így akkor sem piszkálja, és a szőr is rendben lesz ott.
2011. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!