Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két hetes és 3 napos kiscicána...

Két hetes és 3 napos kiscicának minden nap becsipásodik és beragad a szeme, az egyik gennyes is néha. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval két hetes múlt kiscicámnak ilyen a szeme. Ugye kb. 7 napos kortól kezd kinyílni és ellenőriztem is minden nap és a 7. napon az egyik szemén csipa volt, gondoltam kitörlöm és ahogy hozzáértem genny folyt ki belőle, gyorsan főztem kamillát és óvatosan megtörölgettem. Aztán ahogy teltek napok nem volt már gennyes, de minden reggelre beragadnak, azóta is mosogatom kamillával. Szerintetek mit csináljak vele, mitől lehet? Lehet már orvoshoz vinni ilyen kicsi cicát?
2011. máj. 14. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos is ad ilyen törölgetőt, az jobb, mint a kamilla. A kamillának csak nyugtató hatása van. Ha az anya nincs oltva, akkor valószínűleg elkapott valamit. Nem lesz semmi baj, csak oda kell figyelni. Annó nekem pár száz forintért adott az orvos rá vmit. És nem, ez nem normális, főleg, hogy gennyes is volt, mert úgyis azt fogják írni, hogy normális, de nem az.
2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a cicamamának kellene mosnia , tisztára nyalni a cicus

szemét.a kamillával nem rontasz el semmit, de hagyni kell, hogy az anyja tegye rendbe.

ha ennek ellenére sem javul, akkor orvos, de a Septosil humán

szemkenőcs is nagyon jó hatású.

nekem is az állatorvos javasolta régebben, és be is vált.

2011. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznos volt!:)
2011. máj. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!