Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék leszoktatni 1,5...

Hogyan tudnék leszoktatni 1,5 hetes macskát a fecskendővel való etetésről?

Figyelt kérdés
( 4 hetesen került hozzánk, azóta így etetjük, de rengeteg helyen olvastam hogy már maguktól kéne egyenek akár már tápot, viszont nem hajlandó lemondani erről az élvezetről! )
2011. máj. 14. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nevezzétek el Benjamin Buttonnek. :D:D
2011. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert?:D még nincs neve ... tény :D
2011. máj. 14. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:

4 hetesen került hozzátok és most 1,5 hetes? :D

Ez max úgy lehetséges, ha visszafelé fejlődik. :D

Ezek után csak Benjamin Button lehet. :D

2011. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ohh már értem a problémád :D amúgy lánycica :) szóval 1 db, 5 hetes cica :D így megfelel ?:P
2011. máj. 14. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem bírtam ki, hogy ne trollkodjak. Ez már a véremben van. :D

Biztos aranyos. :)


Kérdésre válaszolva: Próbálkozzatok tejföllel, az én macskám imádja. Hátha hajlandó megenni, azt amúgysem tudná fecskendőből. :D

2011. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fokozatosan, egyre kevesebbszer kapjon fecskendőből és egyre többször szilárd kaját.:)
2011. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet vicces de az enyémet én tanítottam meg lefetyelni. Kiöntöttem egy kis tejet (bírja a gyomra) tálkába és elkezdtem lefetyelni, h jól lássa :D Aztán kicsit belenyomtam az orrát. Vicces de működött először prüszkölt meg minden, de aztán lenyalogatta az orráról a tejet, és vhogy rájött végül. Miután ez ment adtam neki konzervet.
2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De azért pl.: az alomba nem fogok elötte kakilni hogy lássa:D amúgy köszi, most tejbedarával etetjük, a szilárd kaját meg kerüli, szóval így nehéz lenne fokozatosan átszoktatni :)
2011. máj. 15. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó ne aggódj az alom használatát én se tanítottam meg neki, egyből, ösztönösen belement. :D
2011. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kezdtem azt hinni, hogy nekem kell rá megtanítanom :D
2011. máj. 16. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!