Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éjszaka hogy vigyázzak a még...

Éjszaka hogy vigyázzak a még nem 100%-os viselkedésű cicára?

Figyelt kérdés
Kiengedni még nem lehet szerintem, de egész éjjel nem leszek fent.
2011. máj. 14. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanított. Vele kapcsolatban ma ez a 3. kérdésem.
2011. máj. 14. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
zárt el valahová. egy térségbe fürdőbe vagy valahová, ahol nagy a tér de nemtud elszökni, és nagy kárt tenni se... adj neki inni!! meg nemtudok ehet-e már tápot de élelmet és vizet vagy tejet adj neki!
2011. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én pl a szombámban tartom mert ott nincs semmi értékes :D

attól függ háy éves valami meleg szobába kell aludni a ami jól szellőz de nem tud kimenni

2011. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A lakást kell cicabiztossá tenni. Minden apró és törékeny dolgot olyan helyre kell tenni ahol nem fér hozzá.
2011. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 10 óra támolygás után hálisten beájult, ami pont jó volt mert reggel műtötték, és estére elaludt pont és csak reggel kelt fel, de addig szörnyű volt, úh lehet virrasztani fogsz, mert nekem nincsenek olyan dolgaim amiket féltek, a macskát leszámítva, de az nagyon supermannek képzelte magát, miközben fejest ugrott a fotelről a padlóra...uccsó pillanatban kaptam el. Meg felmászott vhogy az asztalra, aztán onnan is majdnem leesett. Egy percre nem nézhettem félre...
2011. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!