Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tavaly a cicám csak akkor...

Tavaly a cicám csak akkor votl hajlandó megszülni, ha én is ott voltam. Idén ugye nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna ellenie. Én csak 2 hét múlva megyek haza :S
2011. máj. 14. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülés nem hajlandóság kérdése, a természet elvégzi a dolgát. Aminek ki kell jönnie, az ki fog jönni az asszisztálásod nélkül is.
2011. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is igy jártam a cicámmal, csak a jelenlétemmel szülte meg, máshogy hozta be a szobába magával a kicsiket amiket már megszült amikor le akartam feküdni. szerintem másodjára nem lesz probléma, ne aggódj.
2011. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha szülnie kell, akkor meg fog szülni, azt nem lehet visszatartani.
2011. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vissza lehet tartani jó nem 2 hétig de vissza lehet nekem a cicám reggel akart szülni de suliba kellett menni és mikor haza jöttem rögtön megszülte ez a 3. szülése és mindig megvárt még vele nem vagyok és felálltam mellőle ő is jött és hozzám bújva szült

Anyudnak mondd h figyeljen rá simogassa ha látja h szülni fog maradjon ott vele és akkor nem lesz semmi baj:)

2011. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!