Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a szemének?

Mi baja van a szemének?

Figyelt kérdés
A cicám sokat alszik (ivartalanítás után) mára jobban van, rendesen viselkedik, de hogy tegnap folyton aludt, alig volt nyitva a szeme, most ott van, látszik a szaruhártya, nem húzódik vissza. Ma meg orvos nincsen. Lehet hogy begyulladt? Mit csináljak holnapig vele? Kibírja holnapig?
2011. máj. 15. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak az altatás miatt lehet, nem hiszem hogy gond lenne.

Esetleg ha telefonon elérnél egy orvost, mégiscsak az a biztos.

Esetleg tedd ki úgy a kérdést, hogy ivartalanítás után tapasztalt e valaki ilyet a cicájánál.

Én sajnos nem emlékszem már rá, mert évekkel ezelött volt. Azt tudom hogy a lánycicám nagyon rosszul nézett ki utána, és mintha a szeme sem lett volna tökéletes. De tényleg nem frissek már ezek az emlékek.

2011. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha be van neki gyulladva, akkor tedd ezt amit én csináltam:

veszel neki hígított bórvizet, és vattával áztatod a szemét

aztán Tetran kenőccsel bekened neki a szemét...

mindkettő szer nagyon jó gyulladásra. az én cicámnak 4.napra elmúlt a gyulladás.: )

sok sikert.

2011. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Már jobban van a szeme :)
2011. máj. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!