Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Mit kell ilyenkor csinálni?

Sos! Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
az anya macskánk szült a padláson 2 kiscicát a másik macskánknak is szüettek kiscicái fde ők meghaltak valamiért!most ez a 2 macsaka neveli eggyüt a kiscicákat.2hete hoztuk le a padlásról őket most átraktuk egy másik kosárba őket s folyamatosan el akarják vinni őket!mit csináljak??Most vettük észre h az a macska amelyik enm az igazi anya az az igazit elűzi fujj rá és elzavarja
2011. máj. 15. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cicák nem szeretik, ha költöztetik őket. Vidd vissza a helyükre.
2011. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó ez már megoldottuk értem de most az a baj h az amelyik enm az anyuk zavarja az igazit és fujj rá!!(azért kössz)
2011. máj. 15. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegény macskák.. Minek kell őket szaporítani? Így is sok a gazdátlan állat az utcán..
2011. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lehetne távol tartani a "mostohától"?
2011. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod azért nem ivartalanítottuk mert az ismerőseink szerttek volna kiscicát és mivel ennek még enm volt gondoltuk amennyi lessz nekik adjuk és ez igy is lessz!!de léccy segitsetek nem tudom mit tegyek
2011. máj. 15. 17:55
 6/11 A kérdező kommentje:
há valahogy megprobáljuk de azért őt is sajnálom mert az ővéi meghaltak és enm tudom mennyire van tisztába azzal h enm az ő cicái
2011. máj. 15. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyik neveli őket, csak valamelyik etesse.
2011. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát enm annyira mert mikor az igazi anyuk nincs ott végig nyávognak de már megoldottuk becsukta a kölyköket meg az anyukat raktunk be kaját tejet meg minden éjszaka ott lesznek aztán akkor kitalálunk valamit!
2011. máj. 15. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejet minek?
2011. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
minek?hogy igyon az anyuk meg már talán lasssan ők is
2011. máj. 17. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!