Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám? Abbamaradhat...

Vemhes a macskám? Abbamaradhat magától a tüzelés?

Figyelt kérdés
Van egy közel egy éves szuka cicánk, lakásban tartjuk. Az utóbbi hónapokban jött rá a tüzelés, és ezért gyakran ki lett téve az udvarra, hogy kellesse magát a kandúroknak. Amennyire figyelemmel kisértük, nem történt közsülés, de nem figyeltük mindig, viszont tartanak tőle a kandúrok. Az utóbbi 3 hétben azonban már nem tüzel, internetes források szerint a tüzelés csak akkor marad abba, ha közösülés volt.
2011. máj. 15. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Miért tettétek ki?

internetes forrásból szaporítasz?

Nem a tüzelés abbamarad magától,de nemsokára újrakezdődik.

Ivartalaníts, ne "kellettesd" azt a szegény állatot.

2011. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, te akkora balf@sz vagy, hogy az már veszélyes! Szerintem kellesd magad te a kancigányoknak!
2011. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Miaz,hogy kelletitek a macskátokat??:O..örültetek volna annak,hogy nemlett vemhes a nőstény és most lehet,hogy azlett mert ti "kelletétek"szegényt.Ez egy macska és nem prosti.
2011. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szuka a nőstény kutya, a nőnemű macska neve simán nőstény.

Egyébként sok ökörséget olvastam már itt a gyk-en, de ekkorát nemigen. És ha lesznek kismacskák, azokkal mit fogtok csinálni? Kirakjátok az "apáknak", hátha elviszik magukkal vagy megvárjátok, míg megfojtják őket?

2011. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neeem, ti félreértetek engem. Lehet rosszul fejeztem ki magam. Kiscicákra ha lesznek, hát lesznek, gazdijelöltek már vannak. És mi az hogy kitettem kelletni? hát az kelleti magát amúgy is, hiszen ez ösztön benne. Miért gond az, ha nem a nappali közepén csinálja ugyanazt amit kint is csinálhat?
2011. máj. 16. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Drágaságom, Te magad írtad, idézem:"ezért gyakran ki lett téve az udvarra, hogy kellesse magát a kandúroknak"

Vagy rosszul olvastuk? Direkt kiraktátok, hogy "felcsinálják", mert mi másért? És még lestétek is, hogy megtörtént e dolog. Undorító!

2011. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ki lett téve, mert: 1. kellenek a kiscicák, vannak rá gazdik, akik már mióta szeretnének perzsa cicákat.


2. igen, kitettük, szánt szándékkal a kandúrhoz, hogy összejöjjön a dolog, és hogy ne szenvedjen hiányban a nappali közepén.

Nem értem ebben mi lenne undorító, felháborító stb. természet rendje, sokkal de sokkal undorítóbb dolgokat csinálnak az álatokkal. A közösülés náluk az egyik legalapbetőbb ösztön. Ennyi.

Látom itt segítség helyett az ember kiosztást, meg lecseszést kap... Ez az undorító.

2011. máj. 17. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha nálunk kis perzsa kandúrok rohangálnak a kertben.
2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De jó, nekünk is. micsoda szerencsés emberek vgayunk igaze.


Bármennyire is hihetetlen szomszéd cicája az, és ők is kiteszik :)

2011. máj. 17. 20:39
 10/12 Emma001 válasza:
36%
Miért, szerintetek mit csináljon, ha kölyköket akar? Foglya meg a hímet, és rakja macsekra, azt' majd csinálják? Vagy akkor mit? Mondjatok jobb ötleteket!
2011. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!