Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud olcsó macskabútort?...

Valaki tud olcsó macskabútort? Vagy leírást az elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Kiscicát veszek hamarosan, de már van egy kiskutyám. Szeretném ha a cica fel tudna mászni valahova, ahol a kutya nem éri el ,amíg össze nem barátkoznak. Szóval legalább 1 méteres cicabútor kellene ,de nincs sok pénzem rá, maximum 6-7 ezer forintot tudok fizetni érte.
2011. máj. 16. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek drábábbak de van köztük elfogadható si.Amúgy én már a Tescoba is láttam 3000 Ft-ért.

2011. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

le kell valamelyiket koppintani!! a nagy szőnyegáruházakban szőnyegpadló csíkokat nagyon olcsón lehet kapni, és el lehet kérni azokat a masszív papírhengereket, amikre a szőnyegek fel vannak tekerve.

ilyeneket,(papírhenger) méteráruboltokban is lehet kérni, azok kisebbek. ezekből és szőnyegpadló maradékokból super kis mászókákat lehet készíteni.

közbülső részeken lehet, ülőpadka, dobozka átjárható lyukakkal stb.

egy-egy részt vastag kötéllel is be lehet vonni, körmölőfának.

2011. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy freshnapf-ba nézelödni ott látod nagyjábol az ár-érték arányt hogy milyenek vannak stb:)
2011. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vaterán vannak használtak olcsón
2011. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a német ebayről vettem újonnan plafonig érő komplett játszóteret 104 euróért beleértve a házhoz-szállítást is, PayPal-el fizettem csütörtökön, kedden már itt állt a bútor összeszerelve. Nagyjából hasonló bútor magyar boltokban 80 ezer forint fölött van. 60 ezerrel olcsóbban elég lesz?:)
2011. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mengyi Zoltán válasza:

Sziasztok!

Macskabútort sok féle képpen lehet készíteni sok féle anyagból.Ha valóban szépet, erőset, tartósat szeretnél az nem olcsó mulatság!

Én szoktam csinálni macskabútort a bolti árakhoz képest töredékéért adom! Ha valakinek felkeltettem érdeklődését a hirdetésben mindent megtalál! [link]

2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam 2011-06-15 01:13.


Most egy év után azt mondom, elhamarkodottan nyilatkoztam. Olcsó és jó nincs. Vacak az egész. Jóval masszívabbnak kell lennie egy ilyen bútornak és jobb anyagokból kell készülnie.

2012. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!