Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék szoba cicát. Valami,...

Szeretnék szoba cicát. Valami, , különlegest"! Milyen fajtát ajánlotok? (Hosszú szőrűt nem igazán, mert sok gond van vele) Pedig a Maine Coon gyönyörű!

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A Maine Coon gyönyörű, nekem is az van, de éppenhogy inkább divatos mint különleges.
2011. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem a sima cirmos házimacska :) fogadj inkább be vhonnan egy cicát, utcáról, menhelyről, stb.


amúgy a fajták közül nekem az orosz kék tetszik.

2011. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ragdoll, sziámi? Amúgy a hosszú szőr nem macerásabb, annyi h fésülni kell, de pl vedléskor rosszabb a rövid szőr, mert nem lehet rendesen megtisztítani tőle egyes huzatokat. A hosszú szőrt begyúrod egy labdává és paff mehet a kukába. De persze nem rábeszélni akarlak, csak mondom
2011. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

[link]


[link]


[link]


Szerintem neked kb. ezek a cicák valók, mást nem tudok ajánlani.

2011. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Vannak idióták...Kíméljetek...
2011. máj. 17. 10:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy macska nem arra van, hogy "különleges vagy villogtatnivaló" legyen. Arra van,hogy tiszteld, szeresd,barátod legyen.
2011. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, miért nem veszel valami szép porcelánt, vagy festményt, esetleg valami különleges tervezői ruhadarabot?

A macska tudod egy élőlény, nem pedig egy villogtatni való luxuscikk.

2011. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!