Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon ez lehetseges?

Vajon ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem h a cicam visszaszokjon a rendes etelekre,ezalatt azt ertem h olyan etelt egyen mint mi,csak sok ideig cicatapot kapott es most mintha ''valogatos'' lenne,mert eleteszem az etelt a szokott hellyere es nem eszi meg,arra varva h majd kap tapot.Ez lehetseges h visszaszokjon?Nem tudom h kisebb koraban evett e vagy sem mert par honapos koratol fogadtam magam melle az utcarol.Valakinek sikerult ez mar?Hosszu ido alatt?Elore is koszonom a valaszokat:)
2011. máj. 17. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha nagyon éhes lesz, nem lesz más választása, mint azt enni, ami van
2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Mit értesz rendes ételen? Nyilván az általatok meghagyott krumplistésztát némi csirkecsonttal nem fogja megenni. Milyen volt a táp? Whiskas, Kitekat és társai? Mert akkor nyilván rászokott, mert tele vannak nyomva ízfokozókkal.
2011. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze ha nem adsz neki mást, akkor egy idő után meg fogja enni. Viszont én nem ajánlom. A macska az macska, nem emberkajára van szüksége! Had egye csak azt ami neki való. Gondolom nem husit meg húslevest esztek minden nap... Mert szerintem ezek azok amik neki is jók lennének kb.
2011. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kitekat es tarsai volt a tap,persze gondoltam h raszokott csak mar kicsit keso.

Hat igen en is ezen az elven indultam h ha nem lesz mas csak megeszi ami van.

Rendes kaja pedig igen epp ami van,ha tarhonya akkor abbol adok nem valami romlott dolog,ilyesmire nem gondolok mert nem akarom megbetegiteni.

2011. máj. 17. 16:04
 5/20 A kérdező kommentje:
ezekbe beletartozik h nemi kis husikat kap ha epp az uzsimat hazahozom es mondjuk valami felvagott volt benne akkor azt neki adom a kenyeret pedig a kutyusnak aki megeszik mindent.meg tejet is olykor mert csak macska
2011. máj. 17. 16:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN!!!

Mindennel eteted, csak azzal nem, amivel kéne. Komolyan azt hiszed, hogy egy szelet szalámival ő jól fog lakni? Mert a tarhonya, meg a krumpli NEM NEKI VALÓ ÉTEL! Ráadásul tej??? Úgy fog tőle f*sni, hogy még azt a kevés ételt is kirakja magából, ami benne volt.


Nem való nektek macska, arra jutottam.

2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy romlott, hanem hogy azt a kaját nem a macskának találták ki. De hát ezt te döntöd el. Esetleg belekeverheted a tápba, de egy macskát nem sok dologra lehet kényszeríteni.
2011. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Némi kis husikat kap... Gratulálok...


Akkor most képzeld el azt, hogy egy kecskének csak főtt húst adunk, semmi mást... Kb. így érez most a macskád is. Nsná, hogy nem eszi meg, a kecske se eszi meg a húst.

2011. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
erdekes,miota eszemet tudom es volt sok macskam es tejet ivott semmi baja nem volt tolle.es eddigi macskaim is olyan etelt ettek mint mi meg ha nem is nekivalo meg nem neki talaltak ki biztos egeszsegesebb mint a tap ami tele van nyomva mindennel ami szerintem nem a leg egeszsegesebb.tehat akik olyan etelt ettek mint mi igen jol voltak semmi bajuk nem volt csak annyi h mivel nem engedtek h lakasban tartsam mindig elkoboroltak de most h megengedtek kivetelt tettem es vettem tapot csak h raszokott es szeretnek neki valami egeszsegesebbet is adni
2011. máj. 17. 16:18
 10/20 anonim ***** válasza:
a tarhonya és társai akkor sem macskakaja. a macska húsevő, akkor már minimum, hogy húst veszel neki
2011. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!