Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Bovebbeem lent. Mit...

S. O. S. Bovebbeem lent. Mit tudnak csinalni?

Figyelt kérdés
A macskam(lany,1 eves) eltunt 3 napra,s fel oraval ezelott erkezett haza,a szorzete foltokban hianyzik,veres mindenhol,s a legkozelebbi allatorvos 60 km-re van,s mivel autonk nincs nincs lehetosegem elvinni,az itteni allatorvos annyit mondana,h assam meg neki a godrot.Arra gyanakszom a szomszedom lehetett,mivel mar regota ellenzi a cica tartasat....Fontos lenne,ertelmes valaszokat pls :(
2011. máj. 17. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudnék helyett tudnék
2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs egy ismerősőd,rokonod aki elvihetne?Szerintem azért próbáld meg a helyi orvosnál is még ha hülyeséget mond is,mert a cica élete talán rajta múlik.Hátha képes lesz most az egyszer normális választ adni...ha pedig nem akkor menj el és ne is foglalkozz vele,de mindenképp kérdezd meg valamelyik ismerősődet!
2011. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kepzeld el siettem,mert a macskam epp itt haldoklik melletem,s nem arra vagyok kivancsi,hogy hogy tudod kritizalnia masik embert
2011. máj. 17. 16:35
 4/12 A kérdező kommentje:

Masodiknak:

Fele rokonsagot vegigtelefonaltam, s vagy nincs autojuk,vagy dolgoznak,nem ernek ra.Az allatorvost felhivtam,annyit mondott hogy hogyha nagyon verzik probaljam elalitani,ha nem sikerul akkor pedig meghal,ez van, o nem tud tobbet csinalni mert o csak egy kisvarosi allatorvos,nala meg a kotelezo oltasokat se lehetett beadatni,mivel o csak epp arra van hogy menjek ide,-oda.Az oltasokert is vagy 30 km-re kellet elmenjek...

2011. máj. 17. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
isten nyugosztalja
2011. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engedd el, de legyél ott mellette AKKOR
2011. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg a nagyanyja is a mienk volt,mar regota a mienk ez a cicacsalad,megprobalok tovabb hivogatni embereket, s meghal akkor biztos feljelentem a szomszedot x(
2011. máj. 17. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy a szomszéd volt, lehet hogy egyszerűen megtámadta egy kutya vagy egy másik macska.
2011. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hogy lehet ilyen pofátlan az az orvos??????Hát ő nem azért van,hogy segítsen?Mocsok szívtelen!

Először is ne engedd el a cicust küzdj érte!

Másodszor:van valamelyik barátnőd aki szívesen megkérné a szüleit,hogy vigyen el titeket?

Harmadszor pedig sikerült elállítani a vérzést?

2011. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hívd ki az állatorvost. A neten biztosan találsz olyat, aki kijön házhoz, főleg, ha mondod, hogy nagyon sürgős.
2011. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!