Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy nevezzem majd el a cicámat?

Hogy nevezzem majd el a cicámat?

Figyelt kérdés

Fehér színű kiscica lesz. De név híján vagyunk. Ötletek?

15/L


2011. máj. 17. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hómancs, Hópihe, Felhő, Pehely
2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

velünk is így volt, aztán végül kitaláltunk neki valami hülye nevet, de már nem is emlékszem rá, mert egy kis idő múlva kitaláltk egy nevet ami illik hozzá. viszont úgy általánosságban nem a nevén szólítjuk, hanem Cicának xD kreatív..de arra legalább hallgat.


fehér kiscicáról amúgy a Hópihe, Hómancs meg ilyesmik jutnak eszembe, de ezek eléggé elcsépeltek, nemtom...

2011. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kókusz
2011. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lufi,Dönci,Cili,Mirrmurr,Tappancs,Kormos(Kormi),Pötyi,Folti,Pindur,Morci,Mili,Vatta,Lóti-futi,Szerényke (xd)
2011. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ezek a nveke nekem csak beugrottak.. xD

tudok még mondani: Kehely,Párnácska,Krumpli,Éjfél,Masni,Gömböc,Gombolyag,Kóválygó,Nyafi,Herén,Püré. Ezek nem tudom,hogy kinek tetszenek,de nekem igen. xd

2011. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A mi cicánk neve Mázli,mert mindíg olyanokat csinál,hogy mázli,hogy ennyivel megússza. :-)
2011. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Lehet Nyifi-Nyafi is.Figyeld meg a jellemzőit,viselkedését és akkor könnyebben tudsz hozzá illő nevet adni.
2011. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Raffaello
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Mindegyik nagyon jó =)
2011. máj. 17. 20:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Godndolom rövidszőrű. De kandúr vagy kislány?:D

Gizmó, Habcsók, Marshmallow, Fluffy/Bolyhos(de csak ha kövér vag hosszabbszőrű:D), Pumpedli, Pandúr, Monyók, Mr.Bajusz, Tappancs Hadnagy, Pille, Snowball, Csingiling, Tündér, Dexter, Brielle,Dumber, Bandita.

Összerkahtasz vicces neveket pölö egy melléknév és főnévből.

A cicámat a nevén kívül még édesbogárnak vagy aranycukorborsónak hívtam :D

2011. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!