Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne adni a macskának...

Mit lehetne adni a macskának napok óta tartó hasmenés ellen? Illetve mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már nagyon kellemetlen a dolog, nem tudom mi a fene baja lett.Ránézésre semmi baja, de amerre megy, végigpöttyöz maga után mindent, szó szerint, mint a viccben :S, pár napja tart.Két perc alatt járhatatlanná tette a teraszt.És nem olyan rájön az inger, és tessék, hanem, mintha csöpögne belőle a kaki..már bocsi, hogy így írtam, de ilyet még nem láttam.Eddig semmi baja nem volt, a többiknek sincsen, lehet az új táptól?Vagy mert kismacskája lesz, és már a végén van a terhességnek, és nyomják a cicák?
2011. máj. 17. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg orvoshoz vihetnéd. Te hogy szednéd a lábad a dokihoz, ha két napja űzne a cifra?!
2011. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
orvos? ráadásul vemhes is. Az tök jó ha ellés előtt jól legyengül. Hátha akkor nem marad meg ő sem és a kölykök sem.
2011. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most nem tudom elvinni, valami házi szer? Holnap délelőttös leszek, és nem is jövök haza.Azt hittem elmúlik, néha rájuk jön, előfordul, de aztán elmúlik.

Mindegy, nézek valamit a kisállat kereskedésben majd holnap.


Nem leszólást szeretnék, hanem segítséget, hogy addig mit csináljak vele!

2011. máj. 17. 20:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki segíteni is hajlandó lenne? Hogy ADDIG mit csináljak vele?
2011. máj. 17. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani. Vemhes, diétára nem foghatod. Az hogy folyik belőle az azt jelenti,hogy nagy a baj.

nem tudom elvinni. Tök jő. Most félkilenc van. szerintem a holnapi melódig van még vagy 11 óra.

2011. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És szerinted most hova vigyem ilyenkor?

Kár volt feltenni a kérdést..látom ebben a kategóriában fölösleges kérdezni, úgy is csak leszól mindenki.

2011. máj. 17. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod elvinni a francot. Én is voltam ilyen helyzetben, a macskámnak habott a szája és felakadt a szeme, vasárnap hajnalban 5ezer forint pluszért (ógyeleti díj) megvizsgálta az orvos, és megmentette az életét. Ha akrnád, képes lennél rá. Kérj meg valakit, hogy segítsen. Szegény cica szenved.


Amúgy meg ezellen házilag nem tudsz tenni semmit, elég súlyosnak látszik a dolog. Annyi, hogy itasd, nehogy kiszáradjon, akár erőszakkal is.

2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# ügyeleti díj


Biztos, hogy van állatorvosi ügyelet a városban.

Most nehogy azzal gyere, hogy egy 200 fős kisfaluban laksz az Isten háta mögött balra. :)

2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az is nagy segítség lenne, ha felhívnád az ügyeletet. Ők meg tudják mondani, hogy mi tegyél, ha nem tudod bevinni, de ne kezd el otthon embernek való gyógyszerekkel kísérletezni, mert a macskának nem (mindet) lehet adni, és figyelni kell az adagolásra is.
2011. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam begyógyszerezni, isten ments.

Max. egy picike porrá tört széntablettát adtam volna neki, de abból is csak egy nagyon keveset.Negyedet sem.

2011. máj. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!